SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Carnitin 1000" czy "carnitargin gold plus"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, zdziwisz się bardzo , ale firmą którą najbardziej opłaca mi się sprzedawać jest ... Olimp.
Słowo honoru.
I oczywiście można podkreślić że jestem właścicielem sklepu, tyle że ja na forum polecałem chyba już każdą firmę (w zależności od produktu), natomiast nie przypominam sobie żebyś Ty polecił kiedyś coś innego niz Olimp (jeśli Olimp miał coś w tej klasie). Jeśli poleciłeś kiedyś inna firmę to pokaż mi gdzie, bo ja naprawdę nie mogę tego znaleść.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
I jeszcze jedno. Nie chcę zwalczać komercji. Mateo stworzył komercyjne forum i jego prawem jest na nim zarabiać. Jestem ostatnim który gani za to że ktos się tu reklamuje i zachwala swoje towary. Ale chodzi o to żeby odbywało się to z poszanowaniem reguł (opłaty) i jawnie dla wszystkich użytkowników, żeby nowi użytkownicy wiedzieli że doradzający delikwent jest dystrybutorem jakiejś firmy i jego wypowiedzi często (nie zawsze) są subiektywne.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
I z tym sie zgadzam w 100% tylko poczemu:)robisz wrzutke na mnie w pierwszej kolejnosci??????

bigger
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A JA W TEMACIE!
Stosowałem 2-3 razy karnityne olimp faktycznie smak ok
Powiem, ze w dawkach 1-2g działa na mnie dośc dobrze, zresztą nutrend podobnie tyle, ze brak atrakcji nuplania pastylki
Jako amatorowi i z własnych doświadczeń wydaje mi sie, ze karnityna jest bardzo skuteczna jeśli stosuje się ja w takich dawkach ok 1h przed intensywnymi aerobami ( w mim przypadku rower 25-30 min na wysokich obratach)

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, robię wrzutkę na Ciebie bo gdy myslę o kims kto mówi że nie ma nic wspólnego z żadną firmą a tylko jedną reklamuje to od razu Ty mi przychodzisz do głowy, a po drugie właśnie w tym poście zachowałeś się modelowo w ten sposób o którym mówię i zamiast odpowiedzieć na zadane pytanie zacząłeś zachwalać Olimpa.
A jeśli chodzi o karnitynę to ja też cenię ten suplement

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
ooooooo...Sonbaty:)nie moowie zebys grzebał:) ale wspominałem kiedys o twinlabie ,multipowerze,inko,labrada etc.

Bulmastif sog 4U za --nuplaniehehehe

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
ueeeeee...a ja nie cenię:)
A poza tym ty myślcie pozytywnie! Po co się kłócić? Mateo i tak nie zrobi żadnych wyróżnień ani działów, bez obaw Mateo już nas nie kocha...
Także proponuję wirtualny uścisk dłoni Panowie!

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
...aha bez urazy bigger ale do d... są moim zdaniem te lingwetki.BEZNADZIEJA! Kiedyś dostałem od kolegi Waszą karnitynkę (jeszcze ta starą wersje) i była dla mnie prawdziwym wyzwaniem...z nienawiścią myślałem o momencie kiedy znowu w ustach poczuje ten kwas, bueee:(
A wogle to skad wzieliście ten pomysł??? Czy jeszcze ktoś robi takie lizaczki, cmokaczki? Nie lepiej było w kapsułkach?

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że pomysł z wyróżnieniem dystrybutorów jest bardzo dobry. Pomoże to pytającemu przy ocenie odpowiedzi.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Zwierz ....moowisz do mnie jak conajmniej do członka działu reklamacji f-my olimp))
Pomijajac ssanie (opcje tą wolą zdecydowanie kobiety;)z tego co wiem kapsułki są równierz dostepne (w dawce 500 mg)

pozdrawiam wirtualnie)


biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTENSOR - nowe białka serwatki

Następny temat

Kto wie? Kto stosowal

WHEY premium