SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbite żebra

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich forumowiczów, trafiłem na forum gdyż szukam porady w dość popularnym przypadku. Mianowicie miałem tą przyjemność uprawiając ulubiony sport wodny zaliczyć upadek i uderzyć żebrami. Oczywiście byłem na prześwietleniu i u dwóch chirurgów. Lekarze nie stwierdzili złamań ani pęknięć. Jednak zapewnili mnie że ból będzie długo trwał. I właśnie czy ktoś miał podobny przypadek? Uderzone miejsce jest cały czas obolałe i przenosi się na pół klatki piersiowej. Do tego dochodzą skurcze.
Nie wiem czy to bolą jakieś mięśnie czy coś....

Jak to może długo potrwać i czy znacie może jakieś środki, żele które skróciły by moje męki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
ja miałem tak samo uderzyłem żebrami o bark kolegi na wf kiedyś
lekarze powiedzieli, że nie mam nic złamanego a do tej pory mi lekko kość wystaje ;D
nie smarowałem niczym i bolało mnie długo nawet nie potrafię określić dokładnie ile, ale z czasem ból stawał się coraz lżejszy i już tak na niego nie zwracałem uwagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja i mięśnie

Następny temat

odżywki przed imprezą

WHEY premium