SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyk w udo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 85167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Nie musisz się też chwalić swoją ignorancją na forum . zachowaj to w przyszłości dla siebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
jaka ignorancja to lata doswiadczen!!!ale za wasza rada zaczalem odciagac tloczek :)
pozdrawiam @ll

GINO
1

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PO ODCIĄGNIĘCIU TŁOCZKA MUSISZ CHWILĘ POCZEKAĆ BO KREW NIE WYPŁYNIE TAK SZYBKO JAK CI SIE WYDAJE ALE JAK JUŻ WYPŁYNIE TO W INNE MIEJSCE WAL BO ZAPCHASZ OLEJEM ŻYŁĘ I MOŻESZ SPOWODOWAC ZATOR A ZATOR CZASAMI DOCHODZI DO MÓZGU I WTEDY PARALIŻ. JAK CHCESZ ROBIĆ W UDO I NIE ODCIĄGAĆ TŁOCZKA TO LEPIEJ PALNIJ SOBIE OD RAZU W ŁEB.JESZCZE JEDNO : W UDZIE JEST DUŻY SPLOT ŻYŁ I NIE TRUDNO W NIE TRAFIĆ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Kotlecik z tym zatorem co to ma powstać i dotrzeć do mózgu to chyba trochę poszybowałeś widźe że coraz ciekawsze opowieści tu się pojawiają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Witam wszystkich,
Czytałem te wasze wypowiedzi i co niektórzy wogóle nie wiedzą jak sie do tego zabrać.
Ja kuje w udo zawsze nie szukam innych miejsc w barkach lub na tyłku ponieważ kuje sam więc inne miejsca są dla mnie kłopotliwe.
Moja rada, jeżeli chce ktoś zacząć kuć w udo to najpierw niech poczyta w książkach medycznych jak i gdzie to robić jest wszystko ładnie pokazane i opisane.

Wiado, że inaczej to wygląda w praktyce, ja dziele udo na pół zazwyczaj jest to środek uda. Podnosze lewą ręką mięsień do góry i powoli wbijam igłe, następnie odciągam tłoczek jak ktoś tego nie robi to niech zacznie to nie przelewki. Jak wyżej napisałem proszę poczytać książki, albo niech doświadczona osoba pokaże które miejsca są mniej ukrwione.

Pozdrawiam
Lukencin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
jak podnosisz miesien do gory??
tak to sie robi zastrzyki podskorne a nie glebokie domiesniowe!
zreszta ja sie nie znam . zreszta na tym linku co podal "haker" jest wszystko ladnie opisane za pomoca zdjec polecam!
haker sog for you:)

GINO
1

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
GINO- proszę cię bardzo nie wypowiadaj się na temat metod robienia zastrzyku, bo jeśli się nie myle to ty pisałeś że nie odciągasz tłoczka, co jest ogromnym błędem. Bez obrazy!!!

Jeżeli chodzi o to co napisałem, z podnoszeniem mięśnia to tak mi jest łatwiej i bez bólu. Mięsień w rozluźnionej pozycji jest często mięki i ciężko wbić igłe w odpowiednie miejsce,a w trakcie kucia czasami reagujesz napięciem tych mięśni, więc lepiej jest odizolować miejsce kucia podtrzymując mięsień ręką. ( Tak jak byś miał złapać kobiecą pierś).

Pozdrawiam
Lukencin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
ja po prostu sie pytam !
jak juz pisalem teraz odciagam tloczek jestem w trakcie cyklu w ktorego sklad wchodzi 85 zastrzykow wiec mnie to ciekawi bo jak tez pisalem wczesniej do tej pory nie odciagalem tloczka....itd
po prostu mam kolesia na silowni ktory w srodku cyklu w tydz polyka 18 strzalow i 40 mety dziennie i kuje sie gdzie popadnie(miejscowo) w danym dniu ciwiczy biceps to kuje w biceps i tez mu sie nic nie stalo a nie zaciaga tloczka !
nie polecam tej metody bo mnie tu wszyscy nastraszyliscie ale opisuje fakty czy wam sie to podoba czy nie!
a nie pisze "bo przeczytalem kilka ksiazekk medycznych"i tak wlasnie macie robic!!

"wierze w to co widze a co widze to opisuje"


GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MRÓWA, NIE POSZYBOWAŁEM. TEGO MNIE UCZYLI NA PIERWSZYCH DWÓCH LATACH STUDIÓW MED.ZASTRZYKI OLEJOWE JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE SĄ NA BAZIE OLEJU KTÓRY DOSTAJĄC SIE DO UKŁADU KRWIONOŚNEGO MOŻE SPOWODOWAĆ ZATOR. KREW MOŻE ROZRZEDZIĆ OLEJ ALE CZĄSTECZKI PO PRZEPŁYNIĘCIU W STRONĘ MÓZGU NIE ZOSTANĄ CAŁKOWICIE ROZPUSZCZONE. JEDEN ORGANIZM SOBIE Z TYM PORADZI A INNY NIE I BĘDZIE ZATOR.(BIORĄC POD UWAGĘ I TAK WYSOKI POZIOM CHOLESTEROLU WE KRWI W CZASIE CYKLU STERYDOWEGO RYZYKO JEST BARDZO DUŻE)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Straszne destrukcyjne wizje tu roztaczasz częściowo oczywiście masz racje ale z uda do mózgu to daleka droga .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cele budowy ciała

Następny temat

Polemika

WHEY premium