SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyk w udo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 85172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94608 Napisanych postów 364569 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669464
Troche kiepskie miejsce.
Zobacz na necie filmiki gdzie wbijac
Nic sie z miesnia nie wyleje i zadziala normalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 795
Czyli ten filmik jest ok ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Napisze krotko. Kolega w txt ponizej mial racje. Odciagalem a i tak po tesciu w udo {pomimo iz bije bezproblemowo od 2 lat} wbilem, odciagnalem, dalem normalnie... Dobrze ze powoli bo juz bym tego nie napisal Wam. Dobrze tez ze zona byla bo tuz po iniekcji odcielo mi zasilanie na 2 minuty... Karetka, szpital, tomografia, kroplowki... Ja dalem rade ale nie lekcewazcie tego. Brakowalo bardzo niewiele.

MRÓWA, NIE POSZYBOWAŁEM. TEGO MNIE UCZYLI NA PIERWSZYCH DWÓCH LATACH STUDIÓW MED.ZASTRZYKI OLEJOWE JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE SĄ NA BAZIE OLEJU KTÓRY DOSTAJĄC SIE DO UKŁADU KRWIONOŚNEGO MOŻE SPOWODOWAĆ ZATOR. KREW MOŻE ROZRZEDZIĆ OLEJ ALE CZĄSTECZKI PO PRZEPŁYNIĘCIU W STRONĘ MÓZGU NIE ZOSTANĄ CAŁKOWICIE ROZPUSZCZONE. JEDEN ORGANIZM SOBIE Z TYM PORADZI A INNY NIE I BĘDZIE ZATOR.(BIORĄC POD UWAGĘ I TAK WYSOKI POZIOM CHOLESTEROLU WE KRWI W CZASIE CYKLU STERYDOWEGO RYZYKO JEST BARDZO DUŻE)

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Zastrzyk_w_udo.-t69458-s2.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cele budowy ciała

Następny temat

Polemika

WHEY premium