SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie migdałków, gorączka zachodniego Nilu i kosmici

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Koooorwa ale szkoda mi tego 40zł wiesz ile za to mety mozna kupic ?










zartuje

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj num konto to Ci przeleje bo nie mogę już patrzeć na ten temat

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
yyyy to bedzie tak 0 700 777...czy jakos tak

A moze sam sobie wyhoduje te bakterie ? mikroskopu nie mam ale mam lornetke, kiedys za malolata jak wyrzucilem kotleta za tapczan to po miesiacu wyrosly takie cuda ze nawet kret do wc by sobie z tym nie dal rady wiec mam juz doswiadczenie




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-26 12:03:06

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak taki bio-chemik jesteś to nabij trochę metanabolu z kompostu Gwarantuję zbyt

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
A teraz juz calkiem powaznie piszac: jestem sceptycznie nastawiony co do tego wymazu bo mysle ze nawet jak go zrobie (za kase bez skierowania )i bedzie czarno na bialbym jaka bakteria siedzi to po przyjsciu do lekarza otrzymam odpowiedz ze juz mi wypisano antybiotyk i mam go wziac a nie szukac samemu wiec co? chyba musze isc prywatnie nie tylko na wymaz ale tez do lekarza po interpretacje, albo ewentualnie do innego lekarza. Kurva mam juz dosc tej choroby



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-26 13:20:23

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-26 13:21:27

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tutaj nie ma nic na poważnie
Ma śmiesznie i zabawnie a przy okazji ktoś się czegoś ma dowiedzieć
A tak na poważnie tak masz zrobić własnie.
Jeśli lekarz Cię z***ie, że sam sobie diagnozy robisz (w sensie, że jego diagnozę masz w dupie) to stuknij go w mordę i idź do innego (mądrzejszego) bądź własnie prywatnie.
No i słuchaj - w pl możesz się wyleczyć ndobrze a dwa sposoby:

1. Sam się wyleczysz,
2. Czas Cię wyleczy,

Lekarze widzisz co robią - anty za anty i mają gdzieś ile pacjent już tych anty barał pod rząd (a leków osłonowych ide o zakład a ni jeden nawet nie zaproponował)...

Także wiesz co robić tojuż s******laj stąd i nie zawracaj mi dupy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
Wyciskam 50


Zmieniony przez - Raymond w dniu 2009-03-26 14:29:51










Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-03-26 18:08:13

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Wole w towarze, jego widok mnie uzdrawia oblozylem cale biurko wokol monitora ampulkami i od razu mi lepiej


A ty Raymond smiej sie smiej spotkamy sie na treningu to cie przycisne sztanga jak bedziesz podnosil te swoje 50kg i zobaczym jak wtedy bedziesz spiewal


aaa i zapomnialbym Raymond ban

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-26 14:29:51

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Chcesz to mogę Ci wysłać czopki 2,5 x większe niż największe tabletki kreatyny Olimpa Ich widok stawia na nogi nawet umarlaka, zdrowiejesz momentalnie

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2009-03-26 14:32:04

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Raymond silaczu

Zrobilem dzisiaj ten wymaz
Przychodze tam a babka pyta czy jestem na czczo a ja mowie, niee no zjadlem dwie paczki ryzu, jogurt i 4 jajka.. a ona " no to jak to tak? nie wiedzial pan ze trzeba na czczo?" Porozmyslala chwile jak niezdefragmentowany dysk twardy z bad sectorami wypelniajac jednoczesnie jakąs karteczke po czym stwierdzila ze mam sie udac do gabinetu obok. Tam juz czekala inna pani ktora grzebiąc mi w gardle stuningowanym patyczkiem do uszu prawie spowodowala zwrocenie jedzenia z poprzednich kilku dni No ale ostatecznie wszystko sie udalo i wrocilem do domu tanczac makarene. Naplulem tez z radości do rzeki przechodząc przez most A powaznie to tylko zmarzlem, spocilem sie, przewialo mnie i mam ochote za***ac strzala z omy







Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-27 12:07:18

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie mięśni w okolicy łokcia... Help

Następny temat

Cukier-biała smierc?

WHEY premium