SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie!!!Problemy, przesyłka jeszcze nie dotarła

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10973 Napisanych postów 50342 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! mam problem otoż złożyłem zamówienie przez internet i według zapwewnień firmy paczka miala dojść w piątek-najpóźniej!!! ale do dnia dzisiejszego nie dotarła, nie dostaje odpowiedzi na maila, nie moge się dodzwonić, czy ktoś może mi pomóc, z góry dziękuje za odpowiedź

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10973 Napisanych postów 50342 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie pisałem na maila do olimpu, a także do nich dzwoniłem, ale od3 dni nie ma odpowiedzi. A nie wiesz może jak mozna sie skontaktować z tą firmą?? albo czy jest jakiś inny sposób, bo zależy mi na czasie!!!!

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18854
Mialem taki sam przypadek i tez sie martwilem o moja paczke,ale w pon. ok. 12 juz ja rozpakowalem!

"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a jak to jest, jak nikogo nie będzie w domu to zostawią jakies zawiadomienie, albo czy przyjadą jakoś później??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 88360
przyjda poozniej...

misOO
Dozorca w dziale O-L-I-M-P...'n'...portier in s0Ople
atleta'pl

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź