SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczerwieniona twarz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Moim ciaglym problemem sa rumience na twarzy! Wydaje sie to nic takiego ale jak potem ogladac zdjecia gdzie wszyscy ladne buzki, a tu taki burak ;) Ktos zna sposob na ograniczenie tego kolorku?
Dziekuje i Pozdrawiam komentujacych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Fluid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
nie pomaga :]
...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Troll dajac takie rady dowodzisz jak głupi jestes a głupote juz trudniej zatuszowac ... wiec w twouim przypadku nawet nocnik na łbie nei załatwił by sprawy wiec jesli problem Cie nie dotyczy i nie masz nic sensownego do powiedzenia to siedz cicho i szanuj sie człwieku ....

Chmura sam mam z tym problem i duzoo czytałem juz na ten temat na forum bo jest tego sporroooo wytarczy uzyc wyszukiwarki i doszedłem do wniosku ze w moim przypadku moga mi tylko pomóc zabiegi z laserami a koszt takiej imprezy to 1000 pln... poprostu nic dodac nic ująć

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
mówisz tak bo dotyka to Ciebie..ja oczywiście żartowałem bo nikomu nie dopiekam na serio...nikt nie jest idealny tak więc czasem lepiej jest to wszystko obrócić w żart...kolorowe twarzyczki to nie jest problem zbytnio takie ukrwienie i****...ważne tylko żeby dużo alko nie pić na imprze to będzie troche bledsza buźka...może to wina ciśnienia...nie wiem..ale moim zdaniem to żaden problem...palisz cegłe i nie widac ze jesteś czerwony naturalnie JOKE...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
dzieki ;) chyba sobie odpuszcze te zabawy z laserem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Troll - racja zareagowałem tak bo problem tyczy sie tez mnie i w****iaja mnie tego typu zarty i uwagi od osób którzy nie maja talkiego problemu... a jeszcze bardziej w****iaja mnie ceny tych zabiegów z laserami dlaczego to ***stwo jest takie drogie ;/

Chmura to ze w moim przypadku laser to raczej ostatecznosc (długoletni rumień) to nie znaczy ze u Ciebei tez jst to ostatnia deska ratunku jak bardzo Cie to interesuje to poszukaj w wyszukiwarce bo było tego jak juz pisałem sporoo a moze jakos sobie pomożesz ...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
może szukaj coś w strone medycyny niekonwencjonalnej

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ee wiesz co nie jestem raczej do czegos takiego przekonany ... nie wierze w bajki a poza tym to pewnie decydujac sie na niekonwencjonalne metody leczenia musiał bym robic jakies maseczki/dupeczki i inne samołyki z ogórków, cytryn i nie wiadomo czego jeszcze a ja nie mam czasu na ******ły <yes>

Chumra znam pewne forum... czerwono w nim od buraków --> http://www.czerwienienie.6r.pl/forum/

moze czegos sie dowiesz .. jak bys wygrał w jakis sposób z tym rumieniem to daj zanc ;d; - niezapomnij kto Ci wiernie odpisuje

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
ja slyszalam, ze jest cos takiego jak zielony puder. podobno wtedy nie widac tak rumiencow. moze warto sprobowac. pozdrawiam

Sometimes the one thing that you're looking for will be the one thing you can't see

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski magnetyczne pytanie...?

Następny temat

Bolesna dolegliwosc - słynna dyskopatia

WHEY premium