SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaburzenia hormonalne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś pomoże I poradzi gdzie zacząć? Mam 26 lat, stałą partnerkę, regularnie współżyjemy. Libido sięgnęło praktycznie dna, faja też jakas miękka. Ogólnie samopoczucie do niczego, ciągłe zmęczenie i senność.
Cztery lata temu bolało mnie jądro i pojawił się problem z oddawaniem moczu. Miałem robione badania usg ale wszystko ok. Wydaje mi się, że lekarz mnie olał bo byłem młody. Problem jednak jakiś jest bo żeby się odlać to muszę się nieźle napocić, a moczu nie wiele. Od wakacji pojawiły się jakieś bóle krzyżowe, które ustępują po wypróżnieniu.
Dzisiaj zrobiłem badania krwi i Pani kazała zgłosić się do endokrynolog. Pytam też tutaj bo czytając to forum mam wrażenie że można tu się sporo dowiedzieć.
Ogólnie to chodzę na siłownię regularnie, żadnych cykli SAA, aktywny fizycznie, dieta bogata w ważywa i owoce. Wzrost 183 waga 82kg.
Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie z wynikami do lekarza tym bardziej skoro takie objawy i dolegliwości ciągną się od jakiegoś czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Może typowe przemęczenie... jak z pracą, regeneracją, relax np..? Aktywność fizyczna odpowiednia czy może za dużo jednak w stosunku też do tego co wymieniłem..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstaje codziennie przed piątą rano i wracam O piątej tak więc sporo. W tygodniu raz maksymalnie dwa razy silownia i dwa razy w weekend. Napewno nie śpię ośmiu godzin. No i w pracy trzeba się czasem nagimnastykowac ale nie jest to mega ciężka praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Od kiedy tak się dzieje?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problemy z libido i ciągłym zmęczeniem pojawiały się już w sumie w zeszłym roku. A z oddawaniem moczu to już się ciągnie z 4 lata. Zaniedbalem tą całą sprawę, ale jestem młody i muszę wszystko doprowadzić do ładu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem że może coś z prostatą ale wynik ok. Pozostaje ten mega wysoki cukier i progesteron. Testosteron niby w normie ale czy to nie jest mało jak na mój wiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nic tu nie jest mega wysokie, a testosteron to już od osobnika zależy i po to są widełki.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
siwy0903
Myślałem że może coś z prostatą ale wynik ok. Pozostaje ten mega wysoki cukier i progesteron. Testosteron niby w normie ale czy to nie jest mało jak na mój wiek?



Zbadałeś tylko PSA a to niczego nie wyjaśnia. Uro niech zbada dokładnie fizykalnie & obrazowo.


Poza tym zrób posiew z moczu. Druga sprawa - coś wypływa z cewki, pieczenie? Chodzisz na basen, sauna, spa itp..? Inne kontakty sex niż partnerka?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie mam niczego na boku, na basen nie chodzę. Żadnego pieczenia nie ma i nic nie wypływa z cewki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Pytałem pod kątem wymazu z cewki. Badanie glukozy i tak musisz powtórzyć - dobrze się przygotuj. Monitoruj też testosteron, szkoda że nie masz bad porównawczego także niech ten będzie do dalszych porównań może tutaj jest problem i endo/uro będzie musiał się tym zająć.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie hormony zbadać u 28-latka wracającego do sporu?

Następny temat

Syfy na ramionach

WHEY premium