SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yeti i ufo szukajace lewego oprogramowania ??

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
a ja ci powiem tyle że jakbyś czytał dokladnie to być zobaczył ten link około 6 postów wyżej :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to teraz ja wtrącę: baranówka okolice osmeckiego nalot na mieszkanie - potwierdzone w 70%, strzyżów nalot na dom potwierdzone w 100%, okolice strzyżowa nalot na dom potwierdzone w 80%, rzeszów warszawska nalot na firmę potwierdzone w 80%, no jak wy to nie wiem, ale u mnie akcja czystka i nowa epoka nastała: CHWDP - Chowaj Windows Do Piwnicy jak te czasy się zmieniają :( :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
to albo coś jest albo czegoś nie ma proste i logiczne a nie w 70 czy w 80 % potwierdzone, chyba ze czekasz na dalsze 30 i 20% potwierdzone w smsie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o takie coś że ktoś powiedział bo ktoś powiedział, a jak coś ma 100 % to znajomy, jak 70 % to znajomy znajomego, chodzi o autentyczność tematu , ojojoj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
leondywan skąd wiesz o nalocie w strzyżowie?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
"że ktoś powiedział bo ktoś powiedział" pisze ci wyraźnie skad wie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze strzyżowa to akurat najbardziej wiarygodne, z bliskiej rodziny kumplowi najechali, po za tym jak się wczoraj dowiedziałem od kumpla który mieszka w strzyżowie to że to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
no dobra, a mozesz powiedziec, co zgarneli i za co? kumpel duzo sciagal/rozpowszechnial?

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, popytam dogłębniej, wolał bym aby to ktoś sobie bujde puścił no ale i tak lepiej na zimne dmuchać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki w Przemyślu gdzie???

Następny temat

SZUKAMY SYLWESTRA W GORACH NAJLEPIEJ ZAKOPANE..

WHEY premium