SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysypka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Od ponad miesiaca mam wysypke wyskakująca podczas cwiczen ( po powrocie z wakacji na duzym sloncu). Wyskakuje mi ona 5 min po zaczeciu cwiczen i jak nie przestaje cwiczyc to wysypka zamienia sie w swedzace czerwone plamy (na ogol plecy,szyja i klata,a wysypka na rekach) nie mam pojecia co mi jest ;/ nigdy tak nie mialem. lekarz przepisuje mi jakies odczulacze np: zyrtec lub aleric ale to nic nie pomaga jakies porady ... ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Od kiedy ćwiczysz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
ponad rok z przerwą wakacyjną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Coś Cię uczula. Może zmieniłeś proszek do prania / żel / mydło i to w połączeniu z potem daje reakcję alergiczną...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
najprawdopodobniej jest to antybiotyk od cery 'Tetralysal' ktor dermatolog wypisal mi na wakacje, a na ulotce pisze zeby nie brac go na słoncu. wlasnie objawy nieporzadane to takie jakie ja mam czyli zaczerwienienia na skorze i wysypka. lekarz mowil ze po odstawieniu go powinno to zejsc ale minely juz 3 tyg. a to nadal sie utrzymuje i lekarz nie wie o co chodzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
praktycznie identyczny temat co ten https://www.sfd.pl/Wysypka_podczas_ćwiczeń-t320307.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJA

Następny temat

Upadek na plecy -niemożność nabrania oddechu

WHEY premium