SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoka hemoglobina leki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Witam ,niedawno pisałem że wysoką hemoglobinę zmniejszam oddawaniem krwi jednak wczoraj byłem oddać i odmówiono mi bo norma hemoglobiny wynosi do 18 zaś ja miałem 18,5 twarz zrobiła się czerwona ,babcia stosuje taki lek jak Xalerto czy byłby to dobry pomysł , trochę boje się o wystąpienie krwotoku może ktoś coś poradzi może jakieś doświadczenia podobne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
Miałem to samo, gdy chciałem oddać krew to mi założyli bana na to 2 miesiące za poziom hemoglobiny brałem nattokinaze i trochę zbiło poniżej 18 co pomogło w oddaniu. Oczywiście dobre nawodnienie przed donacją to podstawa.
1

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Właśnie mało wypiłem i też dostałem ban próbowałem sam upuścić krew ale za nic nie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
Wrzuc IP6 powinno pomoc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
2x 300-500mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
A coś na szybko dałoby radę zrobić może coś z apteki bo takie cuda tylko z internetu ?Czy inozytol z NOW się nada?


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-06-05 18:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nic nie pomoże ,musisz zrobić upust
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Na szybko nie da sie. Inne polecane sposoby moga pomoc ale nie jest to pewnik musisz sprawdzic na sobie czy dadza poprawe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24423
Jak kolega wyżej spróbuj Ip6 , ponoć naprawdę daje radę , sam nie brałem bo akurat w tej chwili nie potrzebuje ale czytałem trochę na temat tego środka i ludziom ładnie zbija wyniki...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Dziękuję za odpowiedzi leci plus dla każdego a teraz 2 pytania:
-Jak zrobić upust w domu pobrać strzykawką ?
-IP6 inozytol z otrąb owsianych z Jarrow mam w aptece na miejscu inozytol Swanson z mąki ryżowej czy to się nada też ?


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-06-05 19:01:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan deka odblok

Następny temat

Wasza suplementacja na dopingu.

WHEY premium