SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrostek objawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Przeczytaj cały temat - mnie też bolało bolało, dosyć mocno, już miałem iść do lekarza ale jak się naczytałem tych okropności co oni tu powypisywali to od razu mi ból przeszedł

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Od wczoraj nie mam apetytu. Jem śniadanie (dwie kanapki?) i tyle. Dzisiaj również, nie mam ochoty na jedzenie. Zaczęło mnie boleć w dolnej części brzucha. mniej więcej na wysokości biodra. To na pewno nie jest związane z miesiączką, to jest inny ból i do miesiączki jeszcze ponad tydzień. Ściskało mnie... czasami nawet czułam jakby coś podobnego do kolki. leżałam, próbowałam się nie ruszać, ale i tak przy wdechu i wydechu mnie bolało. To może być wyrostek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
może jeszcze dodam, że cały czas mnie boli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
ech i mnie prawdopodobnie to dopadło boli mnie przy ucisku 15 cm w prawo od pępka i nizej o 2 cm od niego ,niewiem czy to wyrostek na 100% brakuje kilku objawow jak goraczka ,apetytu i tak raczej duzego nie mialem ,nie cwiczylem zadnego urazu mechanicznego w tych okolicach nie mialem sam juz niewiem boli tylko przy ucisku jak puszczam nie boli troche boli jak sie gwałtownie ruszam ,podnosze noge prawa w gore pionowo nie boli jak myslicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Wysraj się.









No co, mi pomogło

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-02-15 18:00:08

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
Mam taki problem ostatnio czesto boli mnie brzuch( czasami nawet 3 razy w tygodniu)
Bolesci są po srodku brzucha, zawsze bólowi towarzyszy biegunka.
Apetyt mam dobry ale jak jem to wszystko na raz i po tym czesto mnie boli.
Gdy uciskam nie boli mnie jak rówierz nie wymiotuje samopoczucie mam raczej dobre. Nie wiem czy to cos poważnego???
Prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
a miałam 4 ataki w ciągu półtora roku, przy pierwszych dwóch bolał mnie brzuch,ale to tak niesamowicie bardzo, że myślałam że umrę. ból przyszedł niespodziewanie.poszłam do lekarza i ten skierował na USG ale oczywiście oni nic nie wykryli. potem był spokój jakiś czas. po pół roku dostałam trzeciego ataku. w pewnej chwili zrobiło mi się słabo i ciemno przed oczami,do tego ten sam ból brzucha po prawej stronie. ledwo doleciałam do łazienki i .... po godzinie mi przeszło, ale tak mnie ten ból zmęczył ,że długo nie mogłam dojść do siebie. byłam w pracy i to sama,więc no pomoc nie mogłam liczyć.położyłam się na ławce i przeszło. po jakimś roku obudziłam się o 3 rano z okropnym bólem w tym samym miejscu. rano wzięłam najmocniejszą tabletkę przeciwbólową jaką miałam i pojechałam do pracy . musiałam tam jechać. dopóki tabletka działała było ok. jakieś 4 godz. a potem powrót. stopniowo,stopniowo narastał. na jedzenie nie mogłam patrzeć , brało mnie na wymioty i cały świat wirował. raz ciepło, raz zimno, a było lato. ledwo dojechałam autem do domu. myślałam położe się przejdzie. ale w domu było już tylko gorzej. wymioty, powiększający się brzuch i płacz z bólu. o 20 byłam w szpitalu. zanim mnie przyjeli, zanim przyszedł jakis doktorek, zanim pobrali krew i inne minęła cała noc i tak przecierpiałam na łózku do 13 następnego dnia. doktor łaził jeden za drugim a żaden nie wiedział co to jest. ja wyczuwałam jakiś guz,który mogłam chwycić w rękę, takie coś mi juz urosło. jakbym jajko trzymała w dłoni,a oni mi to przyciskali i gnietli. myślałam że ich uduszę ale nie miałam sił. znowu mnie zostawili i wysłali na USG.tam było jeszcze lepiej . gościu jeździł mi po brzuchu przez godzine i on nic tam nie widział ,. myślał że umrę z ich zaradności.o 14 byłam na stole operacyjnym. cudowne uczucie. obudziłam się i nic nie pamiętałam. potem to juz była masakra . długo bym mogła opisywać. ból nie do wytrzymania.nie mogłam się ruszyć. nie sikałam dwa dni, nie mówiąc o czymś innym. nbrzuch miałam jak kobieta w 5 miesiącu ciąży. cały czas miałam uczucie że teraz się wysikam, ale gdy siadałam to 3 krople w ciągu godziny. każde napięcie mięśni brzucha było nie do opisania, żeby przekęcić się z boku na bok, zajmowało mi to jakieś 20 minut, ze łzami w oczach. jeszcze jedno nigdy nie zapomnę jednej z pielęgniarek, jak na drugi dzień kazała mi wstać i iść przemyc twarz, ja jej powiedziałm że nie umię wstać. a ona do mnie. NIE UDAWAJ ŻE CIĘ BOLI TYLKO WSTAWAJ I IDŹ SIĘ MYĆ, łzy ciekły mi po policzkach i ledwo dokuśtykałam do kranu. takie to mam niemiłe przeżycie. ogólnie podano mi 14 kroplówek w 4 z antybiotykiem, bo okazało się, że mam jakieś ropnie, ostre zapalenie wyrostka i zapalenie otrzewnej. w szpitalu byłam 4 dni. a w domu dochodziłam do siebie przez 2 tygodnie, jakos przeżyłam ,dziś mam bliznę i niemiłe wspomnienia. ale może nie każdy wyrostek jest taką katuszą jaką ja przeżyłam . tak więc życze wszystkim zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, od czasu do czasu boli mnie powyżej pępka po prawej stronie, ból trwa do 3 sekund, nie wiem co to może być? wyrostek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Ja miałem podobne kiedyś objawy. Jak pływałem zrobiłem se taki mocny trening a później miałem jakby wieczną kolkę, bolało mnie kiedy chodziłem z tym że po prawej stronie ale w miejscu gdzie boli kolka, ale przestałem uprawiac sporty i po tygodniu przeszło no i znów zacząłem ;) to było dziwne kurde chodzisz a tu kolka tylko że z prawej strony ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Witam,
Od 4 dni mam zaparcie, bole brzucha poza tym wymiotowałem przez pierwsze 2 dni, nie mam apetytu oraz mam problemy z poruszaniem sie z dnia na dzien bol coraz bardziej sie nasila nie moge sypiac ani jesc czy to wyrostek>?

Zmieniony przez - shabus w dniu 2012-09-22 01:21:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakies kosmetyki?

Następny temat

Popękane naczynka krwionosne PROBLEM :/

WHEY premium