SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrostek objawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 264969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1571
Tomuś rób kupki regularnie i gazow nie trzymaj w sobie.

the adrenalin is what keeps you alive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Hehe, no robie robie. Biegunka ustąpiła już.
To mówisz ze te dolegliwości są przez zatrzymywanie gazów w sobie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanie do was..dokładnie brzmi one "czy to jets wyrostek"?
Dzisiaj zaczeło mnie bolec (ale nie od rana tylko od jakiegos poludnia) bardzo po prawym boku na biodrze, a teraz keidy to pisze jest mi niedobrze i mam yakie wahania temperatury ciała..wziełam niby proszek na bole brzucha ale watpie zeby to pomogło.. nie wiem co to jest.. i zaczeło bolec mnie tak nagle.. nie moge wykonywac zadnych gwałtownych ruchów, za szybko sie zchylac itp. a kiedy dotykam w tym doscy trudno do opisania miejscu to bardzo mnie boli.. czy to wyrostek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 654
Bardzo prawdopodobne, ze to wyrostek.
Mialem chora siostre na wyrostek. Lekarze *********i, ze to grypa jelitowa i o mało co nie doszło do pęknięcia wyrostka.
W ostatniej chwili ją zoperowano. Musisz sie udać z tym do lekarza i sama czuwać nad sobą. Wiemy jacy są lekarze.
Jeżeli chodzi o ból to musiał być duży bo moja siostra nie mogła się nawet wyprostować jak szła. Poruszała się jak 100 letnia babcia o lasce. To było jeszcze w ten sam dzień przed operacją.

. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Ale że mnie boli tylko wieczoramim a po południu raczej nie..
Za to wieczorami nawet swobodnie nie moge wstac z krzesła bo zaraz mnie z boku zaboli..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
mnie bolalo tak jak by pecherz i na to sie skarzylem po schodach schodzenie bieganie kazde udezenie nog powodoje jakotaki bol w obrebie podbrzusza hehe na wieczor do lekaza i operacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Cześc wam, mam ból troche na prawo pod pępkiem. wczoraj w nocy miałem gorączkę dzisiaj lekką wieczorem (czyli teraz) boli mnie jak leże na brzuchu czasem jak siedze i jak chodze najmniej jak leżę na plecach. nie miałem zadnych wymiotów ani biegunki normalnie puszczam gazy i walnąłem jedną porzadną kupe. Jak przyciągam kolano do brzucha to jakos mocno mnie nie boli, moze tylko lekko. czuje mniejszy głód ale bez przesady. acha wczoraj jeszcze miałem do południa niezłe zawroty głowy ale to moze przez to ze za długo spałem. Dzisiaj odwiedzil mnie lekarz rodzinny, jeszcze nie wiadomo co mi jest wiec jutro ide na pobranie krwii i jeszcze jakies badania. Błagam powiedzcie mi co to moze byc jezeli nie wyrostek. za tydzien mam egzaminy gimnazjalne a pisanie ich w pózniejszym terminie nie usmiecha mi sie, moga miec inna trudnosc a i jeszcze miejsca w liceach beda juz zajęte. PISZCIE PROSZĘ

wojtek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Witam, 2 miesiecy temu mialem straszny ból brzucha,Temperature i strasznie mnie bolało tam gdzie znajduje sie wyrostek, poszedlem do lekarza rodzinnego ktory stwierdzil ze to jest virus jelitowy i ze na wyrostek to nie wyglada - mineło po okolo tygodniu i czulem sie bardzo dobrze nic mnie nie bolalo.Dzisiaj wstaje z rana i znowu ten ból co mialem 2 miesiecy temu tam gdzie znajduje sie wyrostek , mam temperature , nie zygam nie mam biegunki
godzine temu zjadłem Obiad (aż tak bardzo mi sie niechcialo jesc , ale zjadlem)
To jest wyrostek ?
PS. Jak tu czytam wasze wypowiedzi o operacjach , komplikacje itp to mi sie blado i słabo robi ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
voytas007 - 2 miesiecy temu mialem to samo powiedzial lekarz ze to virus jelitowy
Dzisiaj mam to samo i czuje ze jednak mam wyrostek to usuniecia ;/

Identycznie mam tak jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
a czy możliwe jest to że wyrostek sam mógł mnie przestać boleć bo mnie bolało wczoraj a dzisiaj już nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakies kosmetyki?

Następny temat

Popękane naczynka krwionosne PROBLEM :/

WHEY premium