SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycieczka do Turcji - reportaz z wyprawy po SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Juniorr ty przypadkiem nie robisz w Alchemii? W Turcji to polecam Bodrum, ewentualnie Belek. Jak ktoś chce mieć większą pewność to można wyskoczyć do apteki do miasta gdzieś w głąb lądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Dietanabol produkuje

Dokladnie im dalej od duzych kurortow turystycznych tym duzo wieksza szansa trafienia oryginalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Lub też w dużych miastach np. Izmirze Jak ktoś się wybiera na wakacje m.in. dla koksu to polecałbym blisko Izmiru Karaburun. W dużych centrach handlowych apteki są dobrze wyposażone, wyglądają często jak małe supermarkety.. łapiesz koszyk i zaczynasz układanie sobie cykliku, że aż głowa boli.

Zmieniony przez - maciej120 w dniu 2009-06-05 15:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
duze miasto to istambul 16 mln ludnosci

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
No jak ci po drodze :) Izmir ma też z kilka baniek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Scorpio :

zadnych underow, zadnych dec z argentyny i innego badziewia.

Tym stwierdzeniem dlamnie sie skompromitowales wedlug ciebie
undery robia tylko produkty typu organon ardżentina a nie moga
zrobic idealnie wygladajacego aptecznego antka ?

I jeszcze pomysl na logike jezeli brudas moze kupic lisc antka w underze po 5 euro lub po 10 apteczny towar pozniej sprzedac go turyscie ktorego widzi pierwszy i przewaznie ostatni raz w zyciu
to jak myslisz ktora opcje wybierze ?

Wiec wydaje mi sie ze albo nie widziales tego kraju albo polnoc z poludniem roznia sie jak niebo i ziemia .

Mialem okazje przywiezc troche towaru
provi klepal ksiazkowo. Z antkiem juz tak pieknie nie bylo 1/4 towaru okazala sie trefna ,chociaz fakt ze real wyrywal z butow przy 50mg.
Co do samych antkow widzialem z 3 rodzaje opakowan i z 2 rodzaje listkow z szerokim i wazakim numerem.


Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2009-06-05 15:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale dyskusja się rozkręciła, tak się składa, że parę lat temu kumpel przywiózł z wakacji w trucji sporo towaru, prima i susta działały jak najbardziej, co do antka to gośćzjadł 100 tabsów, dochodząc w końcówce cyklu do 4 dziennie(po 50 mg), efektów zero-nie ma hoooya przy takiej dawce nawet jakby jadł tylko chleb i ziemniaki to chociaż by mu morda spuchła i siła poszła, więc lewy towar na pewno też krąży, choć z pewnością nie w takich ilościach jak głoszą spiskowe teorie na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie wiem gdzie byles, nie wiem co kupiles, wiem jaka jest prawda, w Turcji saa to sa leki i to nie jest jakis Pakistan gdzie robi sie hurtowe zamowienia, bo ceny sa po prostu wysokie. Nikt wiec nie waluje towaru, ktorego jest malo. Ale widze czytanie ze zrozumieniem idzie ci ciezko, wiec ci wytlumacze: jezeli Turcy skubneli sie ze bialy przyjezdzaja po towar to dlaczego nie urosmaicili by oferty w inne rodzaje saa? Do dyspozycji jest marne 5 pozycji i to do tego w takiej cenie ze nikomu sie tego nie oplaca pchac dalej.
Ostatnio ktos mi mowil ze antek z tajlandii tak sobie dzialal, a ja jestem pewien tego ze ten srodek jest legit, byc moze oczekiwania przerosly rezulataty. Legit oxy to do cholery jest w koncu lek, ktory stosuje sie nawet u dzieci, wiec jezeli 50mg mialo byc ich z kapci wyrywac, nie widze zastosowania tego w medycynie...
edit: a jak slysze jak to w Trucji wszystko jest walowane i chvjowej jakosci to po prostu smiac mi sie chce, przedsiebiorczy polacy jeszcze za komuny, jak mozna bylo dostac za wisla co najwyzej wyborowa i w morde w parku, jezdzli po cichy, skory, dywany...Jakos produktow i ulug w Turcji bije na glowe cokolwiek co mozna znalezc w Polsce obecnie...oczywiscie Turcja Turcji nie rowna, mowie o jej cywilizowanych czesciach, a nie jakims zadupiu na granicy z Syria
I chcielibyscie miec takie drogi i autostrady jakie ma Turcja

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-06-05 16:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po pierwsze nie mówię, że byłem i że kupiłem, tylko, że kumpel był
może masz rację-może oczekiwania zbyt duże,nie wiem,mówię tylko jak było
co do poszerzania oferty-moim zdaniem JEŚLI u nich w aptekach by były wały, to z prostego powodu tylko wąskiego zakresu towarów-można sprawdzić jakie środki są dostępne do obrotu farmaceutycznego u nich......więc skoro np.deki nie ma w obrocie a by była na półce każdy by wiedział,że to wał
zaznaczam jeszcze raz-nie mówię, że tak jest-to tylko czysto teoretycznie rozważania, przekładając na prosty przykład-jakbyś fałszował złotówki nie druknął byś banknotu 75 zł.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeci cykl

Następny temat

JAKI Oxandrolon ?

WHEY premium