SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolnostojący drążek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Cześc, myślałem nad tym bo taki będe chciał sobie sprawic (najprawdopodobniej pan spawacz) chodzi o to żeby miał 2 metry na 90-110cm dawajcie różne pomysły zrobienia takiego, szybkie szkice w paincie itd., myślałem też nad złożeniem z dwóch cześci podobnych do stojaków (chodzi o solidne podpory u dołu) i złączeniem na miejscu, czyli wersja przenośna żeby przez drzwi przeszło, oraz wersja najbardziej wygodna podwzgledem zajmowania miejsca bo klatki sobie nie sprawie, no nic, poczekam co wymyślicie, wszystkie ciekawe pomysłe nagrodze w jakiś posób

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak obiecalem tak nagrodze cie ale wolałbym włąsne pomysły/projekty, chyba ze ktoś znajdzie jeszcze coś ciekawego na necie ale jjak mówiłem cenie własne pomysły. poza tym widziałem kilka z pozycji na allegro siedze i szukam wielu informacje nt czegoś co chce sobie sprawic, nic na szybko

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
macie jakis pomysł ?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
pomożecie? _______ (wstaw odpowiednie słowo)

żeby nie było życze wszystkim wesołych świąt

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
a po chvj Ci to?

nie mozesz normalnego drążka założyć?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się robi taką siłe ?:D

Następny temat

Jak zyskac licencje zawodnika pzkfits?

WHEY premium