SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy na cyklu sterydowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Borze co znowu,mam odstawić witaminy?:/

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wszystkie odstawić oprócz witaminy,, S'' ex.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Ha ha co do tych migdalow to tez tak slyszalem jak wnc piszesz. Cora w nocy nie moze oddychac przez nos, migdalki ma powiekszone, idziemy w piatek do polskiego lekarza. Ciekawe co zdecyduje, moze nie usuniecie. Moje migdaly sa cale dziurawe i kiedys byly caly czas powiekszone i przekrwione ale jest juz duzo lepiej od kiedy staram sie oddychac przez nos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
wnc1964
Często po usunięciu migdałków podniebiennych często pojawia się ból, czasami pojawiają sie też powikłania, jak zmiana głosu i niedrożność nosa, krwawienia czy przewlekłe ciągłe oddychanie ustami i przewlekłe chrapanie ,bezdech senny zawsze należy brać pod uwagę listę plusów i minusów jak ktoś ma zamiar zdecydować się na zabieg.


No jasne, a nawet jak pokazał niedawny przypadek przecięcie naczyń i pacjent udusił się własną krwią.

133mhz
Borze co znowu,mam odstawić witaminy?:/


Witaminy nie istnieją, odstawić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No i h**,se kupiłem na robote witaminki a tu że nie istnieją,ładne rzeczy.

Na szczęście kupiłem też testa w kapsach i jem do śniadania.Krzykacz nie pisz że TO NIE ISTNIEJE;/

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
W kapsułkach na pewno nie istnieje ...w zastrzykach na pewnie TAK

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No toć w takich tabletkach ISTNIEJE bo pani mi dała w aptece

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewnie suplement o poważnie brzmiącej nazwie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
wnc1964
Często po usunięciu migdałków podniebiennych często pojawia się ból, czasami pojawiają sie też powikłania, jak zmiana głosu i niedrożność nosa, krwawienia czy przewlekłe ciągłe oddychanie ustami i przewlekłe chrapanie ,bezdech senny zawsze należy brać pod uwagę listę plusów i minusów jak ktoś ma zamiar zdecydować się na zabieg.

Powiem tak - od grudnia 2014 do marca 2015 byłem na 4 antybiotykach, nic nie pomagało na zapalenie gardła, wcześniej mało wiele zmarzłem, na drugi dzień gil do pasa i zapalenie gardła, bez antybiotyków się nie obeszło. Wymusiłem skierowanie do laryngologa, jak zobaczył, od razu do szpitala mnie skierował na usunięcie migdałków podniebiennych. Robiłem na nfz w Łodzi, na wizytę u specjalisty + zabieg czekałem łącznie ok miesiąca. Było przewlekłe ropne zapalenie migdałków podniebiennych, co jak ktoś wyżej wspomniał działa tak, że migdałki nie chronią przed drobnoustrojami a stają się ich siedliskiem i sieją na cały organizm. Byłem w WSSz im. Pirogowa. Opieka na oddziale wzorowa, złego słowa nie powiem i każdemu bym polecił.
Też się naczytałem o bólach, niewiadomo czym, a to w 100% były brednie. Sprawdziło się za to wszystko, co powiedzieli lekarze w szpitalu. We wtorek przyjęcie, badanie krwi, krzepliwości. W środę zabieg rano. Znieczulenie w żyłę ogólne, w migdałki miejscowe. Cały czas przytomny i trzeba współpracować z lekarzem i pielęgniarką. W pozycji siedzącej. Po zabiegu normalnie mogłem mówić, tyle, że cicho. Trzeba uważać na żarcie, żadnych pesteczek, np. bananów, bo dostają się w zaszyte nisze po migdałkach i może boleć. Lody "czyste" np. śmietankowa algida bez dodatków w opór dla obkurczania naczyń i łagodzenia gardła, bo jest opuchlizna. Po zabiegu kroplówka przeciwkrwotoczna, ketanol w zadek na noc. Później mnie nic nie bolało, więc nie chciałem zastrzyków, pielęgniarka zostawiała mi tabsa na noc w razie czego, ale nie skorzystałem. Wypisali mnie dzień wcześniej niż planowo - w sobotę. W poniedziałek już jadłem normalny, ciepły obiad w domu. Żadnych krwotoków ani niczego negatywnego nie uświadczyłem, dwa tygodnie zwolnienia obowiązkowo po hospitalizacji, żadnego wysiłku ale leciutko w drugim tyg już sobie poćwiczyłem, dla poruszania się :) I od tego czasu jestem niezniszczalny, oprócz dwu - trzydniowego kataru do dziś nie miałem żadnej infekcji gardła czy górnych dróg oddechowych. O antybiotykach już zapomniałem.
Ależ wywód
Ale jeżeli ktoś ma problemy z częstymi infekcjami, bólem gardła, przeziębieniami, powinien się grubo zastanowić nt. wizyty u otolaryngologa. Wycięcie migdałków podniebiennych to nic strasznego, nie boli tak, jak opisują to internety. Chociaż... Każdy jest inny, ja to zniosłem bdb., cieszę się, że mnie uwolniono od tego zła

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tak jak już pisałem, jeśli są wskazania to jak najbardziej bo po co się męczyć. Ale ogólnie to jakaś moda zapanowała na 'profilaktyczne' usuwanie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan deka 3 cykl

Następny temat

długi cykl, kilka pytań

WHEY premium