SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol lub meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2225
Co lepiej wziasc na pierwsza kuracje
40-50 tab. metki lub 120-150 winstrolu 2mg.
Chcialbym zrobic ok5kg masy i z 15kg sily
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
ani tego ani tego!!meta jest dobra póżniej jak juz masz troszke masy na początek sie nie nadaje a po winie tylko zrobisz rzeżbe a masy i tak ci duzo ni przybędzie. na początek kup sobie dke z 5 strzałów i jakieś dobre odzywki na mase to moze ci te 5 kilo wskoczy.

jesli w jakis sposób ci pomogłem to daj mi sog@@@@@@@@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
nie bede sciemnial nie bierz tego bo sam bralem i bede bral,moim zdaniem wez 100 mieta najlepiej polaka a napewno osiagniesz to co chcesz do tego zapodaj sobie jakies weglowodanki to napewno przytyjesz:)a ja po 50 tabsach winstrolu mialem 5kg suchego miesnia.Musisz sie zastanowic co lepsze zalezy tez ile kasy chcesz wydac bo mietek cie wyniesie mniej.ja osobiscie bym wzial to i to ale zalezy od funduszy

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Bravo Hapy 17 slyszales o takim czyms jak watroba?wez lepiej nic nie polecaj jak masz takie bzdury opowiadac,"osobiscie bym wzial to i to" no to widze ze szanujesz swoje zdrowie,slyszales moze o takim czyms ze sie nie bierze sie mety i winka razem w tabletkach bo to zabarzdo obciaza watrobe,aha i jeszce odradasz komus branie winstrolu i polecasz mete.Jezeli chodzi o odpoweidz na pytanie czy meta czy winstrol to polecam ten winstrol poniewaz moze nie zdabezdiesz po nim tyle masy co na mecie ale napewno bedzie to zdrowszy cykl.Winstrol da Tobie miesien dobrej jakosci i spadki nie beda tak wielkie jak po metanabolu.

Jeszce jedno do Hapy 17 widzialem twoj post o omnadrenie,nie bierz tego bo to syf,chociaz w wieku 17 lat nic nie powinno sie brac,ale coz bedziesz miał krotie życie ale może bezdiesz wielki

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=676076 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
seth w sumie masz racje ale skoro ktos pyta co lepiej wziasc i oba te specyfiki przetestowalem na wlasnej skorze to chce mu doradzic jak najlepiej.mi lepiej dal mietek i nie mialem spadkow wszystko zalezy od organizmu kazdej osoby,jednemu wchodzi lepeij wino a drugiemu meta a jesli chodzi o watrobe to kup sobie rapacholin lub sylimarol to powinno zalogodzic skutek uboczny dobrym oslonowym lekiem jest rybasol tez mozesz sie w niego zaopatrzyc,ostatnio czytalem ze ALC olimpu jest dobre na takie oslony ale jeszcze nie probowalem wiec nie polecam...

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Chodzilo mi o to ze jak bierzesz metanabol to winstrol musi byc w zastrzykach,nie znajdziesz na forum osoby ktora by polecala oba te srodki w tabletkach,bo to nawet przy osłonkach jest zbyt duzo obciazenie dla watroby

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=676076 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2225
Zdecydowalem sie na ten winstrol ile tego bym musial miec mozesz mi rozpisac jakis sensowny cykl i ile sie moge mniejwiecej spodziewac sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Tu masz lajtowy cykl:
Na pierwzsy raz powinien byc dobry:

1 dzień - 1tabl.
2 dzień - 2tabl.
3 dzień - 3tabl.
4-26 dzień - 4tabl.
27 dzień - 3tabl.
28 dzień - 2tabl.
29 dzień - 1tabl.

Wychodzi rowne 100 tabletek 2 mg i dorzuc do tego jakos odzywke
A co do efektow jakie po tym bedziesz mial ,to nieiwem bo na kazdego reaguje to inaczej zalezy od organizmu

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=676076 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2225
Tydzien temu skonczylem cykl na prohormonach kiedy bym mogl zastosowac ten cykl ?
Co myslisz o dolaczeniu do tego kreatyny i acetabolanu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Jony jakie brales ph i jak bys mogl napisz jakie efekty,a co do tej kreatyny to najlepiej po cyklu zeby podtrzymac efekty po winku

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2225
Bralem Androbolic 3x i norandrodiol 1x Kaizen
Na masie poszlem 4 kg na sile srednio zalezy na jakie grupy miesniowe ale gdzies tak od 5 do 10 kg.Tylko w srodku kuracji przez 2 tygodnie sie rozchorowalem i szkoda mi bylo tego cyklu przerywac.Do tego cyklu tylko stosowalem taka sobie dietke bez dodatkowych suplematow !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESC kontra META

Następny temat

silabolin co to jest za specyfik????

WHEY premium