SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko British Dispensary

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
No ja na ten Azozol chorowalem w zeszlym roku, ale nigdzie nie moglem dostac:( Wiedziony jednak ciekawoscia zapytalem dzisiaj znajomego, ktory ma m.in. wspomniana Desme oral, o to wino i okazalo sie, ze jest do zamowienia, tyle ze w nieco wyzszej cenie niz Twoja. W zeszlym roku nie mial, w tym mozna dostac. Moze idzie ku lepszemu:)
Poki co jednak zostaje przy Genepharmie i Cecie bo to sprawdzone i rownie dobre srodki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
z dostepnoscia desmy jest ostro ciezko wersja oralna tym bardziej puki co mowisz suche fakty bez fotek,ja wole shooty i dzialaja zdecydowanie lepiej niz jakiekolwiek orale oczywiscie org.a co do cetki wg mnie szalu nie robila i srodek nie warty uwagi

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Nupel, czytaj dokladnie temat i nie powtarzaj tych glupot z fotkami.
Wino oral dziala praktycznie tak samo jak w formie iniekcyjnej, ale jak kogos podnieca niepotrzebne klucie, to jego sprawa.
No i jak zwykle tylko na fachowcow z SFD Ceta nie dziala:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
nie dziala tak samo ...pokaz swoje foto zobaczymy efekt wina tab,ostatnio shox mi pokazywal swoje foto na winie i Ci pokazac moze jak org klepnal go i fotki jak kiedys jak uzyl zambon a jego opini wierze i widze go na live ,wiec porownanie mam

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
na mnie w ogole nie dziala wino w tab
tylko za pierwszym razem dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Moje fotki z redukcji i krotki opis osiagniec na winie+test masz w TCHP oraz w Galerii Zdjec. Wystarczy poszukac. Redukcja na winie, ktore wymienilem+enantat, teraz schodze propem i troche sie to wszystko jeszcze polepszylo od tamtych zdjec.
Foty z masy dla porownania tez sa w ktorejs TCHP, ale juz nie pamietam w ktorej:P

A poza tym Nupel to zastanow sie nad tym, co piszesz. Shox i Ty jesescie jedynymi ludzmi na swiecie bioracymi wino i skoro Wy orzekacie, ze wino tabsach jest tak beznadziejne, to musi to byc prawda?? Wez sie opanuj, czlowieku.

E-Lite, no to masz pecha:) Widocznie taki organizm:(

Zmieniony przez - coora1 w dniu 2008-07-03 02:15:30

Zmieniony przez - coora1 w dniu 2008-07-03 02:19:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
na swiecie to quja shooty i to nawet 50mg EDi to opini wielu osob zagranica walą tylko inj kolego przewaznie ps po co sie denerwujesz?

Zmieniony przez - nupel w dniu 2008-07-03 02:46:06

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Fajnie, no to widac, ze w Polsce jakis ewenement - moze ze wzgledu na klimat?? - bo ludzie biora wino oral i robi ich tak jak powinno. Na mnie dziala bardzo ok. Kumpel, ktory przygotowywal sie do debiutow jechal w koncowce przygotowan wino oral, ktore bardzo chwalil, i zajal w swojej kategorii 2 miejsce. Tegoroczny MP juniorow (to znaczy - dopiero nim zostanie w tym roku, jesli nic nie schrzani:P)tez zapodaje tylko wino oral i efekty ma rewelacyjne. Przyklady zadowolonych amatorow wina w tab. mozna mnozyc w nieskonczonosc:)
Obie formy wina daja swietne rezultaty, szczegolnie jesli sa oryginalne:) A nawet stare wersje oryg. Zambona nie dzialaja za ktoryms tam razem tak jak za pierwszym:) Chociaz w nastepnym cyklu i tak mam zamiar sprobowac polaczenia Desma inj. i oral:)
Spoko, luz, pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
coora filozofujesz jak qoora, ktorego dobrze pamietamy. czy tylko mi tak sie skojarzylo?

co do wina tab/inj mowiac, ze to jest to samo nie masz racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1868
Domysl sie. albo popros moda o sprawdzenie IP.

Stanozolol to stanozolol. Mechanizm przyswajania nie ma moim - i nie tylko moim - zdaniem az tak duzego znaczenia. Widzialem co robil Genepharm/Ceta ze mna i ze znajomymi i widzialem co robila nowa Desma. Oczywiscie tutaj licza sie jeszcze inne czynniki, ale nie wchodzac w szczegoly lepsze efekty widzialem u osob jadacych wlasnie na ww. oralach.
Wy nie przekonacie mnie, a ja Was. Nie zasmiecajmy juz wiec tematu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanon 250 organon pakistan

Następny temat

Boldoject fake/real

WHEY premium