SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiatrówka gładkolufowa a gwintowana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5735
Tak sa juz autoryzowane serwisy ale ceny sa o 100 % wyzsze niz w innych sklepach. A i pracujacy w tych serwisach naprawiaja czesci z instrukcja w reku.

"...Filatelisci bronia sie seriami..."

Modern Arnis
KSS - Knife Shadow System
KFF - Knives For Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
Tank: akurat Viper 350 nie jest zbyt dobrym wyborem - czesto pekaja sprezyny a poza tym ma jeszcze pare mankamentow, 250 jest juz lepsza a w podobnej cenie to raczej Perfecte 45 polecilbym

Warhead: ceny sa jakie sa, jak pojedziesz z samochodem do autoryzowanego serwisu tez zaplacisz wiecej. A z ksiazkami to nie wiem w jakim serwisie byles (pewnie w zadnym) ale np u nas nikt nad ksiazkami nie siedzi

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5735
(pewnie nie bylem w zadnym - no comment)

W jak nad ksiazkami nie siedzieliscie to co na szkolenia do Niemiec lub Wloch jezdziliscie ? Nie rozsmieszaj mnie. Kazdy zachwala swoje. Ja to mowie z pozycji klienta, ktory juz dokonywal naprawe gwarancyjna.

"...Filatelisci bronia sie seriami..."

Modern Arnis
KSS - Knife Shadow System
KFF - Knives For Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
jakbys zgadl serwisanci byli na szkoleniach w Niemczech.
jak sa problemy z naprawami to trzeba zmienic serwis albo sprzet

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
Witam i proszę o poradę.
Zamierzam kupić wiatrówkę (nie miałem wcześniej do czynienia z bronią tego typu),którą chcę wykorzystać do strzelania do celu jak i do zabawy w przestrzeliwanie np.puszek, butelek itp. W związku z takim przeznaczeniem musi ona mieć w miarę dużą energię. Jak zdołałem się już zorientować nie wydając zbyt wiele można kupić np. slavię (ale jest chyba trochę za słaba, a może Gamo Hunter np440?,tylko że ta jest już troszkę droższa. I teraz pytanie: czy kupić teraz coś o Vo~320m/s w gładkiej lufie i po nowym roku wymienić lufę na gwint? czy może zaczekać do nowego roku i kupić już gotowca?, tylko że nie wiem czy np.Vo 320m/s zmieści się w 17j, bo jeśli nie to dla mnie nie ma sensu zakup takiego słabego sprzętu. Proszę o opinie na ten temat. A i jeszcze jedno: czy w każdej "gładkiej" wiatrówce jest możliwa wymiana lufy na gwintowaną.
Czyli chcę kupić coś o dużej prędkości początkowej (np.ok. 320m/s), chętnie z możliwością wymiany lufy na gwint po nowym roku i bez pozwolonka, a w cenie do 800zł.
Co mi radzicie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawaim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
V0 wiksza od 300 m/sek na pewno przekroczy 17j wiec po nowym roku bedziesz mial rok czasu na jej zarejestrowanie ale prawdopodobnie bedzie on mniej klopotliwe niz robienie od zera pozwolenia na wiatrowke.
jezeli chodzi o wymiane lufy to problem moze byc z wymiana w wiatrowkach z bocznym lub dolnym naciagiem - wtedy pozostaje gwintowanie tej lufy ktora masz ile to moze kosztowac trudno powiedziec, trzebaby spytac rusznikarza
wersje pistoletowe na CO2 na pewno nie przekraczaja 17j a lufe bez problemu bedzie mozna wymienic za ok 50-60zl, tyle ze nie maja zbyt duzej mocy ani zasiegu ale do zabawy moga byc

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
CO2 odpada, za mała energia.
Może kupić coś co ma energię do 17j i zrobić tuning gwintując przy okazji lufę lub wymieniając ją na gwintowaną fabrycznie. Wtedy pewnie nie będę musiał jej rejestrować. A czy wogóle to to zarejestrowanie będzie kłopotliwe?, czy będzie wymagało jakichś znacznych nakładów finansowych, bo jeśli nie to nie ma sprawy, poprostu pójdę i zarejestruję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
ustawa mowi wyraznie ze bedzie to odplatne ale nie ma jeszcze przepisow wykonawczych wiec nie wiadomo ile trzeba bedzie zaplacic

a myslales o Lever Action? mnie sie podoba bo ma co prawda tylko 260 V0 ale jest 8 strzalowy wiec nie trzeba go ciagle ladowac i nie trzeba sie silowac ze sprezyna tylko przeladowujesz jak normalnego winchestera (jak na westernach ) co prawda jest na CO2 ale sa tam dwie kapsuly wiec V0 jest taka jak w slabszych wiatrowkach na sprezyne

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
A co sądzicie o Gamo Hunter 440 lub Umarex Wildlife?
Podobno w tym Umarexie gną się lufy i padają tłoki, czy coś Wam o tym wiadomo?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
Myślałem o tego typu sprzęcie, ale to się chyba nie da stuningować w kierunku zwiększenia energii. Trzeba by szukać naboi CO2 o większym ciśnieniu a to chyba jest nieosiągalne.
Jednak myślę o czymś z czego będę mógł przestrzeliwać różne cele (stare książki telefoniczne, puszki, butelki itp.) bo to mnie kręci.
Mogę wydać te 800 góra 900zł i szukam czegoś z czego będę zadowolony.
Dzięki za rady i proszę o więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nunczako

Następny temat

TAI-CHI w Rzeszowie???

WHEY premium