SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Optimum Megabol - wieczko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Tak, w smaku wygląda na białko, ale te grudy twarde, nie do pogryzienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nic takiego w optimumie nigdy nie miałem, a też zawsze z sfd, jak to teraz wzięte pisz reklamacje.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Kto mi uwierzy, powiedzą, że sobie sam otworzyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Warto spróbować , może sprawdza inne puchy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Gdzie mam to napisać bo na BOKU częstotliwość odpisywania to tydzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
https://sklep.sfd.pl/aspx/Reklamacja.aspx 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A na wieczku miałeś folię? Np hi tec też hyba daje tylko zabezpieczenie foliowe na wieczku a w środku żadnej membrany już nie ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Nie było ani folii na zakrętce, ani foli pod nią, ani membramy, sreberka, zupełnie nic nie było. Puchę wziąłem ręką ze stolika trzymając za zakrętkę, drugą złapałem za dno i się samo prawie odkręciło, jakbym trzymał to jedną ręką za zakrętkę i ruszył w którąś stronę mocniej, to bym to zbierał z podłogi. Nie wiem czy mi się chce bawić w tą reklamację bo pewnie nic z tego nie wyjdzie, szkoda czasu o 30 kilka złotych, no ale z drugiej strony takie akcje są potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Czy te grudy nie są przypadkiem takie gumowate?

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No zbity proch mocno. Chyba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + bcaa . Co o tym sądzicie?

Następny temat

Carbo CZEKOLADOWE ??

WHEY premium