SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Pytania do Olimpii

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Olimpia mam pytanie. Wyczytałem Twoją wypowiedź o olejach w spray'u :) Gdzie mogę takie coś kupić i w jakiej cenie taki olej chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Powiem Ci,ze na allegro możesz kupić, cena w zalezności od pojemności, ale mi puszka za 26zł starcza na jakieś 2 miesiące, więc nie jest drogo, a ja naprawdę dużo smaże. Takie najpopularniejsze oleje to PAM lub Berkley spray ja korzystam z tego drugiego, bo lepiej wychodzi cenowo Na priva podeslę link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dzięki :) na te 6 tygodni się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
NIE! Masz smażyć na smalcu i wolniej robić formę ode mnie...
Albo idz za radą jednej z radczyń z tego forum i smaż na maśle, bo "kujawski jest niezdrowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hehe :D Na smalcu też lubię potrawy ;p ... Chodź ta dieta ,którą obecnie mam będę zwiększał i dokładam 400kcal :) . Jest bardziej dopracowana oraz z odżywkami przekroczy 2000 kcal

Znalazłem opakowanie Detox'u i nie wiem czy wrzucić na redukcję ten suplement ;) Brałaś może ? Jak on działa

Co myślisz o tym ubraniu foliowym na allegro do aerobów? Co lepiej robić po treningu ? Bieganie czy rowerek na tłuszczyk?

Na wieczór dręczę dziewczynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Z ubraniem foliowym byłabym bardzo ostrożna, może powodowac wiele nieprzewidzianych reakcji alergicznych pomijając fakt,ze ma to na pewno wpływ na "wentylację" i oddychanie skórne... To już lepiej sobie kup galoty z neoprenu, zawsze to bardziiej bezpieczne i jakąs termo-bluzę...


DETOX - takie preparaty to ziółkowa sciema wg mnie w większości przypadków, ale na pewno nie zaszkodzi, osobiscie włączyłabym go zaraz po redukcji, kiedy masa ciała się zmiejsza a zarazem ilość toksyn / metabolitow na g masy ciała wzrasta...

Męcz męcz, od tego jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Zmieniony przez - Olimpia_P w dniu 2010-11-07 16:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Olimpia_P dobra robote odwalasz ma forum! respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Dzieki Marian3333 za miłe słowo, staram się trzymac odpowiedni poziom z poszanowaniem wszystkich userów.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Olimpio jesli mogę wtrącić :smalec do smażenia ( kokosowy olej) jest jak najbardziej ok. Nie znam składu tych sprayow ale na pewno nie będą zrowsze od naturalnego smalcu czy oleju. Osobiście raczej dusze na teflonie niz smaże. Ale jeśli juz to wystarcza na dobrej patelni niewielka ilość smalcu lub oleju i jest ok. Jęsli ktoś nie buduje formy na zawody raczej nie mają sensu aż takie restrykcje .
Co pozytwnego zdrowotnie jest w tych sprayach ?
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wspólny trening sfd !! 13 listopada, Kraków!!!

Następny temat

Pytanie o biało z Activlab

WHEY premium