SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitali Klitschko vs Nikolai Valuev

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5891

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Z tego wynika, że 1.5 miliona to za mało. Problem z Solisem polega na tym, że Kubańczyk też chce od razu Witka. No i do tego wszystkiego Austin szaleje w sądzie, co nie pozwala federacji WBC zorganizować eliminator. Wszystko jak zwykle zaczęło się od Dziadka Kinga, który chciał najpierw walki Austin - Kliczko, teraz Wałujew - Kliczko i przez to sam nakręca ten cyrk.


Kliczko z wizytą u Wałujewa

Jak podają wiarygodne źródła czempion federacji WBC w wadze ciężkiej Witalij Kliczko (40-2, 38KO) zamierza udać się z wizytą do Petersburga by tam spotkać się twarzą w twarz z Nikołajem Wałujewem (50-2, 34KO).

Ukrainiec zaoferował byłemu posiadaczowi tytułu federacji WBA sumę 1.5 miliona dolarów za pojedynek. Mierzący 213 centymetrów Rosjanin oczekiwał sumy o milion większej. Spotkanie obu bokserów, być może doprowadzi do sfinalizowania kontraktu na walkę.

Tym czasem w Niemczech, menedżer braci Kliczko zajmuje się kwestią wynajęcia stadionu Commerzbank-Arena, który znajduję się we Frankfurcie. W grę wchodzą dwa terminy 11 lub 18 września, na przeszkodzie stoją jednak rozgrywki niemieckiej Bundesligi. W przypadku pomyślnego zakończenia negocjacji swój pojedynek stoczy tam wspomniany wyżej starszy z braci Kliczko z Nikołajem Wałujewem lub Władimir Kliczko (54-3, 48KO) z Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14KO).

Źródło: s24.pl


No jak w kalejdoskopie

Zmieniony przez - Loocek w dniu 2010-06-19 10:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
przedtem było 2.5


A ja bym jednak na waszym miejscu zmienił serwis podajacy informacje na bokser.org


Bo ten powyzej daje za dużo spamu i pisze niepotrzebne rzeczy,które potem nie maja znaczenia.


Przykład walka Harrison vs Haye,ja juz o tym dawno wiedziałem z bokser.org.


Walka Vito vs Valuev bedzie moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
2.5 miliona było w marcu i Wałujew chciał 4 mln. Nie dostał, a Kliczko postanowił walczyć z Sosnowskim.

Teraz Don King poinformował, że akceptują starą ofertę czyli to 2.5 mln, a obóz Kliczki odpowiedział, że mogą walczyć, ale jego gaża wyniesie "tylko" 1.5 miliona zielonych. Podobnie podają dwa inne serwisy, a właśnie problem w tym że bokser.org nic o tym nie pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tak problem w tym,że ten serwis co piszesz wielokrtonie pisał o przekomarzaniach przed jakąś tam walką,a to nie miało żadnego znaczenia,bo negocjacje zawsze takie są,a do walki i tak doszło.

Powiem tak jak to bedzie wartościowy news,to pojawi się też na bokser.org.

jakbym się posiłkował tym serwisem,to nie wiedziałby czy jakakolwiek walka dojdzie do skutku.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-19 11:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Wiadomo, że tak jest. Bez tego nie ma medialnej szopki, tylko w tym wszystkim bardziej chodzi o to czy Rusek w ogóle wyjdzie do ringu. Niby chcę, ale potem ucieka się do rewanżu z Hayem, który jak powiedział ktoś tam z Golden Boy Promotions dojść do skutku już nie może.

Nie mniej masz 100% rację, niech się kłócą, a my czekajmy w spokoju na finał tych rozmów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Jak do tej walki nie dojdzie,to będę w****iony.

Niemniej jednak jak dojdzie,to będziesz wiedział,że ten serwis zamula.


Acha Loocek mam prośbę założyłeś temat Harrison vs Haye i teraz nie wiem co mamy robić bo ta walka na 90 % będzie(chyba,że jakaś kontuzja bedzie).

Temat juz jest i nie wiem czy do niego wrócic czy założyc nowy,bo tam nie ma ankiety-wiem,ze nikt nie bedzie stawiał na Harrisona,ale ankieta to dobra rzecz.A nawet jak do walki nei dojdzie,to można pogadać.

Wiec nie wiem-moze zalóż jeszcze raz temat Haye vs Harrison z ankietą,a jeśli ci sie nie chce to ja bym założył-twój wybór.





Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-20 12:17:32

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-20 12:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Według ukraińskich sportowych mediów, wczoraj rano z Kijowa do Sankt Petersburg udał się mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Witalij Kliczko (40-2, 38 KO).

Oficjalny cel wizyty Ukraińca nie jest nikomu znany, ale według jednej z wersji, Witalij poczuł się już naprawdę zmęczony telefonicznymi niedomówieniami w negocjacjach w sprawie jego walki z Nikołajem Wałujewem (50-2, 34 KO). Dlatego postanowił spotkać się osobiście z Rosjaninem, by w końcu uregulować kwestie organizacji ich walki.

W tym samym czasie w Niemczech, przedstawiciele grupy promocyjnej K2, należącej do braci Kliczko, negocjują już warunki najmu stadionu Commerzbank-Arena we Frankfurcie. Uwzględniając kalendarz spotkań piłkarskiej Bundesligi (ma obiekcie występuje Eintracht Frankfurt), zarezerwowano wstępnie dwa możliwe terminy gali: 11 i 18 września. Organizatorzy liczą, że w jednym lub drugim odbędzie się tam walka Władimira Kliczko (54-3, 48 KO) z Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14 KO) lub Witalija Kliczko z Nikołajem Wałujewem.


http://www.bokser.org/content/2010/06/21/111221/index.jsp

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-21 11:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Czyli widzisz Cezi. Podałeś identyczną wiadomość dzisiaj z bokser.org, jak ja w sobotę z s24.pl. Te dwa newsy praktycznie niczym się nie różnią, poza doborem słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Dlatego masz rację,ale pamiętaj,że jeśli jakikolwiek wartościowy news pojawi na tym serwisie,to pojawi sie też na bokser.org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Moim zdaniem Vitali ma duże szanse z Valuevem.
Kliczko ma duże uderzenie,jest dość szybki musiałby uważać na ciosy Valueva.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy przed walka

Następny temat

Piotrek Moczydłowski czwarty na świecie!

WHEY premium