SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vino tabsy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Witam!
Siedzi kolo mnie koles i pyta: czy jest sens jechac na samym winie w tabsach? Ile tyg. max. mozna brac winko?
Jest dosc duzy i swoje juz w zyciu zjadl.Chodzi mu tylko o rzezbe-mase ma.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Winko British Dragon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Witam
ja bym na jego miejscu zrobił cykl z kilku "składników" skoro już troche zjadł to z samego wina moze być niezadowolony.Cykl moze być nawet 8 tyg(nieprzesadzająć z dawkami)ale ja osobiście bym niejechał dłuzej niż 6.

Pozdrawiam!


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Dzieki. Problem jest z tym,ze cos mu przekrecilo sie w glowie i nie chce strzala.Zarzekal sie,ze nie bedzie koksowal(skad to znamy),ale po roku cwiczen na sucho chce cos "tylko na pobudzenie". Tylko tabsy,tylko rzezba. Oxa za droga dla niego-pozostaje wino.
Czy 8tyg. po 6-7 tabl. 5mg to bedzie za mocno za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
To szkoda bo w sumie winko w tabsach mocniej szkodzi niż strzały,niewiem jak jego wątroba.Ja bym pojechał mniej wiecej w tych dawkach ale niedłuzej niż 6 tyg(mam ostatnio pewne skrzywienie,ze jeśłi tabsy i wątrobe).Bez zmian dawek po 6-7 dziennie przez 6 tyg powinno go zrobić,ale niech uważą na wątrobe i zazywa tabsy zawsze po posiłku.
Przy rocznej przerwie od towaru niepowinien narzekać,choć niewiem jak duze jego cykle były...
Pozdro!


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Dzieki. Kolo jest stary(33lata) i mocno uparty-trudno go przekonac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsmei ma racje ten kolo - ja tez sie boje strzalow

pozdro

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
CIPKI =D
jak sie mozna bac strzalow?
jeszcze bym zrozumial gdyby to byly po 5 ml/dzien
ale raz na tydz...?
przesada


-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bling - jak bylem maly to ulamala mi sie igla wbita w zyle - wyobraz sobie co bylo potem i jeszcze raz zadaj sobei pytanie "jak sie mozna bac strzałów"

dla ułatwienia powiem ze jak babka mi pobiera teraz krew czy cos to druga reka tak sei zapieram ze wszystkei zyły mi wyłazą......:-/

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
I tu jest blad, spinajac sie jeszcze bardziej pogarszasz sprawe. Podstawa to spokoj i opanowanie, a strach trzeba odstawic na dalszy plan.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnei tu jest problem - jak babka mi robi zastrzyki/pobiera krew to jzu jestem *****sko spiety a co dopiero jakbym sam mial sobei zrobic i to jeszcze w miejsce ktorego niewidac

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

sciegna po cyklu

WHEY premium