SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Versus Grappling w Newcastle-upon-Tyne

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz_1979
leyus
No i przez Ciebie nie poszedlem dzis na trening ...:D


jaka wymówka fajna, zwalić winę na kolesia z którym gadałeś wczoraj hahaha


omg bystrzacho to nie chodzi o to ze nie poszedlem wogole w tym tyg przez niego , tylko ze zamiast dzis na gi pojde jutro na nogi czyli liczba treningow mi nie spadla tylko zmienilem dzien zeby wyskoczyc na nogi, tobie zawsze trzeba tlumaczyc jak dziecku...... :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod samoobrone to noz kuchenny Czarn pas bjj i judo ,110kg na zyle i kalafiory na uszach sie mu nie opra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Hehheheheeh :D Tylko ze w UK za posiadanie kosy w miejscu publicznym idziesz siedziec :( Gra nie warta swieczki, jeszcze do tego maja d****ne przepisy ze jak zabijesz kogos gasnica to jest ok, ale jak odlamales noge od stolu to juz uzycie broni bo zaadaptowales przedmiot wiec swiadomie uzyles go jako bron. To samo z butelka, walnij komus butelka, to broniles sie czym popadlo, zrob z niej najpierw tulipana to bron i ty jestes winny. Zero logiki imo

Ogolnie to masa = brak problewow, pamietam jak trenowalem karate i zaczalem dorzucac silke i tam jeden z kuturystow opowiadal jak pracowal na bramce no i wazyl 100kg+ i nigdy nie mial problemow, a jego ziomki z AWF-u czarne pasy w judo byli znaczaco mniejsi i wiecznie ktos ich na solo wolal. Co z tego ze zawsze wygrywali bo nie bylo innej mozliwosc czarny pas w judo vs podpity wiejski kozak jak lepiej bylo nie miec problmow. Jak tylko przekroczylem bariere 95 kg samoobrona przestala byc mi potrzebna :D Zwykle zlodzieje chca latwe ofiary, zadymiarze tak samo, nawet jak jest kilku to nikt nie chce byc tym pierwszym co wyskoczy do typa 100 kg+, chociaz z mojego punktu widzenia wiekszosc koksow z silki jest tak sztywna i nieruchliwa ze to tylko zludzenie, ale zludzenie bardzo silne wiec warto z niego korzystac :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2012-08-11 18:09:30

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
MAriusz - a ty wez se looknij czy nie ma gdzies ksiazki jokes for dummies :D Przydala by Ci sie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no efekt psychologiczny wygrywa :D a przy moim wzroscie ciezko doj**ac masy ale z drugiej strony moim idealem jest wygladac jak Jeff Monson idealna proprcja dla kruciakow w sensie ratio skill/wyglad. Co z tego ze umiesz napier.dalac sie jak Fedor ale musisz udawiadniac to co chwila a mozesz wygladac jak Jay Culter i nie miec problemow z niim a dusic sie samemu po przegnieciu 50m do sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus cos dla ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No ja mam prawie 190 cm to wiesz :D Wlasnie sie zdziwlem bo zawsze myslalem ze mam 187 a ostatnio 3 x sie az miezylem w szpitalu i wychodzilo 189 albo uroslem po 20-tym roku zycia co rzekomo jest niemozliwe albo ten sprzet do mierzenia byl lewy.

Smiech, smiechem ale to Coleman robil szpagat na luz przy takiej masie!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty stales na bramce w UK bo cos po nicku kjarze ? Mam okazje dotac robote w sumie dobre bo cash in hand dycha na godzine ale licencje musze zrobic i sie zanastawiam czy warto wyj**c 300 fuli bo w sumie niggdy tego nie robilem . Nie mam probelmu z wyj**aniem kogos z klubu ale czy scierac sie z nacpanymi pedalami to juz nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398






I wogole pracowal jako glina :


Wiec ciekawe czy go tylko tak o trzymali dla szpanu czy czasami musial kogos dogonic :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
qligowski
ty stales na bramce w UK bo cos po nicku kjarze ? Mam okazje dotac robote w sumie dobre bo cash in hand dycha na godzine ale licencje musze zrobic i sie zanastawiam czy warto wyj**c 300 fuli bo w sumie niggdy tego nie robilem . Nie mam probelmu z wyj**aniem kogos z klubu ale czy scierac sie z nacpanymi pedalami to juz nie bardzo


500 fuli nie 300 :P I jakbys ogarnal przed igrzyskami to byc Ci G4S zafundowalo bo byli zdesperowani bo nie wypelnili kontraktu bo nikt nie chcial dla nich robic :D

Powiem tak 99% lokali nie bedziesz mial problemu, ale tam gdzie zatrudniaja na czarno za kase do reki to juz roznie. Robilem w okolo 10 lokalach roznych i najistotniejsze z kim robisz a nie gdzie. Mialem lokale gdzie przez pol roku pracy mialem jedna akcje i to z przechodniem a nie z klientem a mialem takie gdzie co wieczor byly 2-3 problemy. Jak robisz z dobra ekipa to jest najlepsza robota jaka mialem. Jak robisz w dziurze gdzie manager cie wkur.... i ma polityke ze moze wejsc kazdy o ile nie na czworaka i za 5 min musisz i tak typa wywalac to Cie szlak trafia.

Nacpani dla mnie nie stanowili problemu, robilem w mega hardkorowych lokalach z metalem i tzw lokalach "alternatywnych" gdzie polowa byla nagrzana, nastukana lub an innym dziwactwie, kiedys musialem wyrzucic kolesia bo 4 h myl rece innym razem zlapalismy kolesia w kuchni bez gaci ktory nie mial pojecia ani jak sie tam znalazl ani za co go wyrzucilismy. Zwykle z nimi nie musisz sie ani szarpac ani nic, tego bez gaci to managerka wyciagnela ja z nim mialem dyskusje dopiero na zewnatrz, byl tak nagrzany ze nawet nie musiala mnie wolac tylko wyprowadzila za kolnierz jak pieska. Gadalem z nim na zewnatrz to nic nei czail co mowie i gadal od rzeczy, po czym odwrocil sie i poszedl.

Jak chodzi o tych na koka + alk to w kazdym klubie Ci sie trafia, sa na nich dwa sposoby, jak masz duza grupe i widzisz ze co 5 min do kibla ida i nagle trzezwieja i patrza co by tu rozyebac, podejdz i zagadaj, ze sam czasami lubisz charliego i ze jestes spoko z tym byle by szef nie widzial ze ciagna to moga zostac. Najpierw w przyplywie euforii zaoferuja Ci sciezke i poklepia po plecach a potem wskoczy im paranoja ze byles taki przyjazny bo zadzowniles po psy i chcesz zeby zostali do przyjazdu zeby ich zawinac za posiadanie. Znikna zanim zdazysz sie obejrzec :D Nie zawsze skutkuje wiec jak tylko pogadasz z nimi od razu daj ziomkom znac ze nie wiesz czy nie bedzie kick offu :D

Jak pojedynczy typ to Ci tu nie napisze bo to wysoce niemoralne i nieetyczne co robilismy ale potrzbuejz Iphone/android do wykonania :D Jak chcesz to wyslij priva to Ci opisze jak to zalatwialismy, bo nie mozna se tak o przeszukac typa bez jego zgody chyba ze masz pewniaka.

Genralnie Ci na dragach sa bezproblemowi bo nikt nie chce isc siedziec za posiadanie. Jedyni ktorym zrywa korbe to koka+alk (bo amfa tu nie jest popularna jak w PL) i tu duzo zalezy od szczescia i podejsia, jak juz sie zacznie to walcza jakby to byla ostatnia walka ich zycia :D Ale fani takich rzeczy sa zwykle w duzych klubach, tam albo masz dobra ekipe na ktora mozesz liczyc albo to olej i przerzuc sie na puby, lepiej samemu stac na bramce w miejscu gdzie znasz lokalnych i jest spoko klimat niz robic z typami na ktorych nie mozna liczyc. W puach w wiekszosci problem bedzie raz na miesiac, nie czesciej. W klubach co noc. W niektorych podlych miejsach kilka razy na noc.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Self emploJed

Następny temat

Igly

WHEY premium