SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITA-MIN Multiple Sport™- Intensywnie żółty mocz.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 623
Kupiłem VITA-MIN Multiple Sport™ Firmy olimp i biorę go od 3 dni. I po wzięciu kapsułek zauważyłem, że mam bardzo intensywnie żółty mocz. Z upływem godzin staje się on mniej intensywny. Na pewno nie jest to wino odwodnienie gdyż pije dużo płynów. Głównie wodę. Co może byc tego powodem, to dobry objaw czy raczej nie bardzo?

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
witaminy z grupy b moga zmienic kolor moczu na jasno zolty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
a co do odwodnienia,nadmierna podaz wody moze je spowodowac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 623
dziękuje bardzo- SOG poleciał. Jeszcze tylko jedno pytanko- Nadmiar witaminy B może zaszkodzić, wodziłem na opakowaniu, że jest tam 1400% dziennej normy, dużo, ale czy niezdrowo?

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zalezy jakiej b,b6 w duzych dawkach brana przez dlugi czas moze spowodowac uzaleznienie od niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Organizm wydala nadmiar niektórych witamin i jest to normalne. Możesz więc brać porcję co drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 623
OK dzięki, Jakiś jeszcze czas wezmę normalnie, jak dalej tak będzie to może wezmę co drugi dzień narzazie dużo trenuje to lepiej nie przestawać :]

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
co do kloru moczu o intensywnym treningu tez moze sie zmienic.
j/chlopaki wyzej napisali, jak nie spozywasz mniej niz 2,5-3l wody to jest to poprostu reakcja na nadmiar witamin, ktore sa wydalane.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 623
Spożywam napewno

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 623
Spożywam na pewno

<<< A ja CH... na to kładę bo i tak damy rade>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
no to ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer waszym zadaniem

Następny temat

viper + scorch

WHEY premium