SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usuwanie rozstępów ( Gdańsk albo okoilce)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Mam duże rozstępy na plecach ( jeszcze z okresu dojrzewania).Są białe oraz raczej nie da się ich usunąc kremami. Chciałem zapytać się czy ktoś może z Was może usuwał takie rozstępy laserem oraz jaki był efekt. Z góry dziękuję ewentualnie polecenie jakiegoś lekarza z Gdańska albo okolic. Na jaki koszt również trzeba się przygotować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
doświadczenia w tym nie mam, natomiast co do kosztów znajdziesz bez problemu w googlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Ja miałem usuwane rozstępy z barków i ud w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. To prywatny ośrodek (należy do dr Michajłowskiego), który znajduje się na Wrzeszczy, w budynku Polon Park. Jak znasz trochę okolicę, to trafisz bez problemu.
Miałem robioną serię 10 zabiegów urządzeniem CELLU M6® Integral.
Myślałem też nad laserem, ale ostatecznie wyszło na to, że tak będzie dla mnie lepiej. No i koszt był nieco niższy.
Co do efektu, to jestem zadowolony, obecnie nie widać już rozstępów na mojej skórze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Czyli rozumiem,ze jest to coś innego niż laser? Na czym polegają takie zabiegi ? Zdaję sobie sprawę,że rozstępów nie da się usunać całkowicie ( czytałemże jak raz sie pojawiły to będą do końca życia) ale czy różnica jest duża? Jaki jest to równiez koszt? Szczególnie w zestawieniu z kosztem lasera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Różnica jest bardzo duża i jestem z tego mega zadowolony.
To urządzenie wykonuje taki masaż, zasysając skórę. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa, bo się nie zagłębiałem w temat, ale nie jest to bolesne, wręcz przeciwnie.
Najlepiej kupić od razu całą serię zabiegów, ja tak zrobiłem. Koszt jednego to 100-150 złotych (w zależności od czasu trwania), do tego musisz dokupić strój, który też kosztuje 100 złotych, ale jest to jednorazowy wydatek.
Jak chcesz znać więcej szczegółów to do nich zadzwoń, tu masz numer: +48 791 604 604
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego nie mogę spać?

Następny temat

ból pod łydka prawa noga

WHEY premium