SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ukraina, składak czy "Holender"?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Witam.
Mam takie zadać pytanie. Robi się coraz cieplej, i chcąc zaoszczędzić na kasie na bilety oraz na czasie (bo komunikacja autobusowa z nieraz szwankuje) chciałbym sobie gdzieś za miesiąc kupić rower żeby dojeżdżać na uczelnię. "Góral" raczej odpada z oczywistych względów (kolega w zeszłym roku jeździł tanim góralem z hipermarketu, ale tylko ze 3 tygodnie bo pewnego dnia patrzy a tu nie ma ani roweru ani zabezpieczenia). Dlatego chcę kupić jakiś tani, używany rower który by nie kusił złodzieja, a nawet gdyby go ukradziono to nie byłoby mi go za bardzo żal. Patrząc na rowery zaparkowane pod uniwerkiem widzę że wśród rowerzystów stale dojeżdżających rowerem najpopularniejsze są właśnie ukrainy, składaki i takie rowery o dość wąskich oponach które nazywają "holendrami".
Nie jestem pewien czy to właściwy dział, bo widzę że tu wszyscy raczej o góralach piszą, ale być może ktoś ma doświadczenie z jazdy tego typu rowerami.
Chodzi mi o to który byłby najlepszy pod względem komfortu i lekkości jazdy (z domu na uniwerek mam ze 7 km)tak żebym dojechał w miarę szybko i niekoniecznie spocony jak świnia. Ważne są także koszty eksploatacji i trwałość bo co mi po tanim rowerze jeżeli cały czas będę musiał coś w nim wymieniać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
z kazdego ktory wymieniles bedziesz zadowolony, a najbardziej chyba z holendra

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower do 800zl

Następny temat

Pomiar kadencji zwykłym licznikiem

WHEY premium