SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczym i Wychowujem *** DOPING SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
dobrze ze dupe sobie znalazl i to jeszcze w angli niebedzie przynjmniej siedzial w polsce i sie martwil jak wyzyc od 10 do 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


widzisz darek jak morde zakrywa

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
****a jakbym mial jej morde to bym pokazal,mowi ze nie lubi zdjec i ciagle ryj zakrywala ---> jak czule powiedziane , widac , ze prawdziwa milosc

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
świeżo po zabawie mówisz

bywa...przynajmniej pod pantofel nie idzie

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-09-29 23:04:25

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
oj ****a nie bede pisal,nie chciala mi urzyczyc swojej twarzyczki do zrobienia zdjec,bo byscie mnie pojechali

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
****a jakbym mial jej morde to bym pokazal,mowi ze nie lubi zdjec i ciagle ryj zakrywala ---> jak czule powiedziane , widac , ze prawdziwa milosc





siwy byle poruchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
darek no też

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
nie nie na prawde szanuje dziewczyne z reszta kazda kobiete powinno sie szanowac

ona ma 21 a ja 17... hy to chyba w niczym nie przeszkdza nie ?

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2007-09-29 23:07:33

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siwy rada starszego kolegi (w dupie mam co za chwile bedziecie pisac ) pewnie trol sie zacznie "wymadrzac"

Szanuj kobiete jesli chcesz z nia byc. Nie popisuj sie przed kolegami ze tak do niej mowisz tylko mow o niej z szacunkiem. Chyba , ze to tylko przygodna laska to inna sprawa.

Brzmi jak rady starego ale z doswiadczenia wiem ocb




































NO TROL teraz czekam na Twoj koment

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Szanuj kobiete jesli chcesz z nia byc. Nie popisuj sie przed kolegami ze tak do niej mowisz tylko mow o niej z szacunkiem. Chyba , ze to tylko przygodna laska to inna sprawa.


j.w


a zreszta siwy moje zdanie znasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak stosowac zelatyne w celu regeneracji stawow?

Następny temat

co na poczatek

WHEY premium