SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA - Co kupować ??!! Vol.2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
dunkert dostales swoje zamowienie ?

moje tak jak mowilem nie doszlo i juz na to nie licze, nie mam czasu szukc co z nim wiec jak jakies awizo przyjdzie wtedy bede pisal dalej - na ta chwile zero wiesci odposnie paczki od da

dla porownania powiem ze pare zamowien poszlo z ebay-a i kilku innych sklepoow w usa - wszystko wysylane przez usps nie jakies smieszne deutsche post - wszystko juz mam w domu - maxymalny okres oczekiwania na paczke do 14dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
odpowiedz od nich na moje pytanie gdzie moja paczka

This order has been shipped for you. Because it is an international order, we are not able to track the package or tell you where it is. We can again, assure you that the order has been shipped and is in transit to you. Thank you for your email and business.

Have a great day!
Greg
DA Nutrition
720-200-5798

No nutritional claims found on this email or in print have been evaluated by the F.D.A. None of the supplements, products or descriptions listed on this email is intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. No claim or opinion about weight loss, bodybuilding or general health on this email is intended to be, nor should be construed to be, medical advice. Please consult with a healthcare professional before starting any weight loss diet or exercise program. Descriptions and images are the property of the respective product manufacturers. Actual product may differ from image posted. Please contact us about any concerns about our nutritional supplements.

If you make a reply to this ticket, that you want the staff to read, please post the reply and make sure NOT to click ‘Close Ticket’. The staff can only view tickets that remain open.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
ja tez tak mialem, pisali ze sie zajma, ze sprawdza u przewoznika i na cle pozniej dlugo zero kontaktu, w koncu dostalem odp ze nie sa w stanie nic ustalic i tyle, ze paczka zostala wyslana teg i tego dnia i na pewno musi do mnie dojsc hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
A jak wyglada sprawa w przypadku, gdy moj kolega wracajac z USA bedzie mial w bagazu pare puszek supli ? Wlepiaja clo czy nie ?

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
a co uważacie o GM ???
dobry ten stak jak to dawkować ??
przy wadze 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
Zmieniony przez - dunkert w dniu 2008-06-21 08:33:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
PDG bez obaw. dwie czy trzy puszki mozesz. ja gdy wracałem w listopadzie miałem 6 puch stacków. i sie nie przyczepili do mnie. kolega wiozł dwa laptopy i tez nic

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
Antonek moze cie pcieszy to ze wlasnie odebralem paczke kur... nareszcie szla grubo ponad miesiac uff a jednak nie przepadla w niemczech -frankfurt dlugo stala a o to fotki :
http://img371.imageshack.us/img371/7679/25062008223da3.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/5580/25062008225al3.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/9623/25062008226lh5.jpg

Zmieniony przez - dunkert w dniu 2008-06-26 09:22:58

Zmieniony przez - dunkert w dniu 2008-06-26 09:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
u mnie dalej cisza, juz zapomnialem o sprawie, trudno sie mowi ale na pewno juz nigdy z da nic nie zamowie

a Tobie gratuluje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która kreatyna (cel wytrzymałość przy kickboxingu)

Następny temat

allstars co kupić ?

WHEY premium