SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 98 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Machida długo nie zabawi ... niedługo zastanie znokautowany przez Rampage :)

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
a imo rampage pojedzie machide ;x
Paco weze jeszce ze 2 spoilery walnij i bedziesz fajny ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
sorry ze nie na temat ale nie chcialem zakladac nowego watku.czy w mma mozna jeszcze uderzac nasada dłoni czy to jest zabronione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
można

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
pierwsza minuta i jeden cios x)

naskakali sie chlopaki wokol siebie, opcja na Machide to nie atakowac, on tez nie bedzie =). Ewentualnie kopniak i odwrot.

Evans wogole bez jakiegokolwiek planu, Machida bez gardy prawie caly czas a Rashad jak pajac skacze naokolo. Czarny rozstrzelany i dobrze bo slabszy byl.

Fakt, na styl Machidy nie ma silnych, do defensy dochodzi duza szybkosc, Rampage tez dostanie ale bede trzymal kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
zastanawia mnie w takim razie czemu tak rzadko tego uzywaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
Mimo tego ,ze evans nie jest dazony symaptia to go bardzo lubie (ogolnie) , ale w takim stanie go jeszcze nie widzialem ;/ machida tlukl go jak zoltodzioba ,moim zdaniem jedna z najlepszych walk ostatnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie to i rampage nie podola machidzie. bedzie lepszy pojedynek niz wczorajszy ale .... machida utrzyma pas na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jestem baardzo ciekawy kto teraz dostanie walkę o pas[?] i kto zostanie trenerem TUF'a czy Evans czy Machida.. ja bym wolał Evansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Osobiście to czuję się zawiedziony main event'em... nie wiem jaki plan tym razem miał Greg jackson, ale tym razem nie wypaliło. Co do samego nowego mistrza LHW UFC... to jest pewnego rodzaju fenomen, chłop walczy praktycznie bez gardy i rzuca kopniakami w stylu karate shotokan i wygrywa. Jeśli Rampage trochę jeszcze rozwinie się płaszczyźnie boxerskiej to będzie miał spore szanse, no może jeszcze Shogun o ile powróci do dawnej formy. A tak poza tym to niech Danuta rzuci zaklęcie na Randleman'a i go odmłodzi o 10 lat bo teoretycznie sprowadzenie Lyoto na ziemie co rundę, trzymanie go tam i ciosy z gardy mogą dać decyzję sędziów

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala UFC 98 - live

Następny temat

UFC 98 - walki, ( cała gala ) spojler = ban

WHEY premium