SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 37 - Murilo rulez! (wyniki, relacje zdjecia)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4101
aha.. no tak .. juz czaje thx.. rzeczywiscie Lindland klepal, a za klamstwo dostal jeszcze mocnej

Narf

Główny Prosiak na region Lubelszczyzny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klepał skubaniec klepał

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 869
Czesc wszystkim
szukam jakis materialow potrzebuje zrobic prace na temat walk ulicznych tego typu co wy tutaj prezentujecie. Mam problem ze znalezieniem adresow i telefonow bo sa one bardzo potrzebne jakis szkol gdzie mozna sie zapisac na walki gdybyscie mogli podeslac link bylbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Grzesiek

exstremalna gra zespołowa!! Najfajniejsza pod Słońcem!! http://www.sfd.pl/temat125188/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2655
Źle trafiłeś kolego. Jak chcesz napisać pracę o walkach ulicznych to idź pogadaj z pseudokibicami, pseudodziennikarzami albo idź pod budkę z piwem. Na tym forum wypowiadają się ludzie, którzy albo uprawiają sztuki walki albo są fanami turniejów mieszanych stylów walki. Myślę, że wypowiem się w imieniu większości: nie mamy nic wspólnego z walkami ulicznymi i odcinamy się od tego tematu gruba kreską. Nie myl tych dwóch pojęć. To co tu widzisz to nie walki jakiś chuliganów tylko zawodników wysokiej klasy i mistrzów w swoich dyscyplinach m.in. zapasów, jiu-jitsu itd.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się ...zarobiony jestem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Fronek - Wielki Sog

A do pytającego....My tu piszemy o SPORCIE!!!!!!! a nie ustawkach w lesie,walkach organizowanych w podziemnych garażach przez jakieś organizacje "mafijne" itp.

Więc tutaj raczej sensacji nie znajdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 869
Moze macie racje zle sie wypowiedzialem nie chodzi mi tu o jakies takie sparingi na ulicy ;/ Ale jeszcze raz jakbym mogl prosic o telefony czy strony jakis szkol ktore sie zajmuja tym sportem bylbym bardzo wdzieczny.

exstremalna gra zespołowa!! Najfajniejsza pod Słońcem!! http://www.sfd.pl/temat125188/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Zapytaj w dziale "mieszane sztuki walki" tam czesto podaja adersy szkół "przekrojowych".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka w stojce w BJJ

Następny temat

czy wruci do nas WARIAT ??

WHEY premium