SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 207: Nunes vs. Rousey

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170
.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170
Ariel Helwani ✔ @arielhelwani
Cain is not out of 207 as of now, but, according to sources, UFC wants him to get extra assurance from dr that he's healthy enough to fight.
05:06 - 23 gru 2016

Ariel Helwani ✔ @arielhelwani
Every member of Cain's team says he's fine. Others hypothesized his issue might be w/ NAC after a recent intv w/ ESPN. No word from NAC yet.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tydzień do gali, nie musi już ciężko trenować, niech jakąś legalną medycynę załączy i walczy a jak go to widocznie ma ograniczyć (on to wie, bo on sparuje) to lepiej niech się od razu wycofa to może Werdumowi zastępstwo znajdą o dzięki temu dostanie rewanż z Miocicem jak wygra to myślę, że na to pójdzie, bo z pewnością będzie to łatwiejszy rywal niż Velasquez no chyba, że JDSa od walki ze Struvem odsuną, ten rewanż też bym zobaczył. Ciekawe czy Rothwell wchodzi w grę, bo oni mieli ze sobą walczyć. Rothwell dużo gadał o TSie, powinien teraz na tweeterze prosić o tą walkę w razie w. Miejmy nadzieje, że Cain zawalczy i będzie w dobrej dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Joanna Jędrzejczyk nie chce typować walki Amanda Nunes vs Ronda Rousey

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk z niecierpliwością czeka na walkę między aktualną mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes i byłą mistrzynią Rondą Rousey na gali UFC 207.

Dla Amandy Nunes będzie to pierwsza obrona tytułu natomiast dla Rondy Rousey będzie to powrót po ponad rocznej przerwie po porażce z Holly Holm i utracie tytułu. Joanna nie jest jednak chętna do typowania pojedynku, ponieważ ma przyjacielskie relacje z Rondą Rousey oraz z Amandą Nunes z którą razem trenuje w American Top Team.

„Nie lubię typować walk kogokolwiek. Oczywiście z Amandą Nunes jesteśmy koleżankami z klubu, ale z Rondą Rousey mam relacje od długiego czasu. Ona zasługiwała na walkę o pas zaraz po tym jak przegrała z Holly Holm. Minęło dużo czasu, ponad rok odkąd jest z dala od rywalizacji, ale jestem szczęśliwa z jej powrotu. Jestem też szczęśliwa, że Amanda będzie mogła obronić tytuł w walce z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Myślę, że będzie to bardzo trudna walka dla obydwu z nich, ale obydwie są bardzo, bardzo mocne. Nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nie wiem która z nich wygra tę walkę, ale będę ją oglądać.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170








ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Rothwell po tym jak zostal osmieszony przez JDS niech o tsach zapomni. Dana mu da

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale Rothwell skończył Reema i Barnetta, jakby skończył Werduma co nie jest niemożliwe to imo zasłużyłby na TSa z Miocicem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Pieknie go Werdum zrobil, druga runda to prawdziwa egzekucja. Pewnie w rewanzu Cain ruszy ostro w 1 rundzie, ale jak uda sie Fabricio to przetrwac to znow to wygra, szczegolnie jak Cain bedzie walczyl z kontuzja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szymon Kołecki w MMA

Następny temat

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

WHEY premium