SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 124: GSP vs Koscheck

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Tam w tym TUFie nie do końca wszystko było pokazane w TV, bo jest filmik jak ten medyk przed tą "bójką" z Koszczekiem prowokował zawodników z jego teamu poprzedniego dnia bodajże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
11 Dec? to tj nocy , czy z soboty na niedziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Z soboty na niedziele u nas będzie rano a Montreal około 6godz do tyłu czyli koło 22

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mega walka. Jestem pewien, że się Pudel nie da tak łatwo obalać GSP. Co jak co ale Kos to nie Hardy czy Alves których zapasy praktycznie nie istnieją. Jestem naturalnie za GSP ale byłby pewien powiew świeżośći gdyby to Kos wygrał. Liczę na piękny pokaz umiejętności stójkowych i zapaśniczych obu panów oraz na jakieś technicze KO czy poddanie w 3 lub 4 rundzie. W końcu Kos trenuje z obecnym mistrzem UFC Velasquezem i nie wydaje mi się żeby mógł być źle przygotowany do tej walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja, Kos to nie ten zawodnik co w pierwszej walce, jest kompletnym zawodnikiem MMA, jest świetnie przygotowany, to lepszy zawodnik.

Szkoda tylko że GSP od tamtej pory nie odpoczywał, i zrobił pięć razy większy progres niż on

Rush przewyższa Dżosza w każdym aspekcie walki, nie widze wogóle w jaki sposób Kos może to wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ale się chyba ze mną zgodzisz, że lepiej by było gdyby się zdarzyła jakaś niespodziewana niespodzianka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale się nie zdarzy a nawet jeśli by Kos jakimś farciarskim lucky punchem faktycznie to wygrał, to ile ten pas utrzyma? Tak czy siak GSP stoczy ze 2 walki, i Kos skończy gorzej jak Serra

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-12-10 19:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie wiem czemu ale coś mi się w myśleniu przestawiło i rozkminiam to tak, że jednak to Kos jutro wygra Zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
GSP by ape/Abe/eight/tape/rape ? technique.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GSP by impressive performence
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cain Velasquez - wszystkie walki

Następny temat

Gala MMA i K1 w Bydgoszczy

WHEY premium