SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 100 Live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie rozumiem tego całego hejterstwa skierowanego przeciwko Lesnatowi. Facet jest wybitnym atletą z bardzo poważnym podejściem do treningu i własnego rozwoju. Z takim podejściem połączonym z warunkami fizycznymi może dominować przez wiele lat.

Nie wiem jak można mieć do kogoś pretensje o to, że jest duży i silny, hehe. A że nakoksowany? Każdy koksuje - gdyby Lesnar nie miał naturalnych predyspozycji, koksy nie wycisnęłyby z niego takich możliwości.

Co do zachowania po walce - no cóż, nadmiar adrenaliny i głupie nawyki z WWE. Poza tym Dana White rozumie mentalność tej bardziej prymitywnej części hamburgerowej publiczności, rozumie co prymitywów przyciąga do WWE. Czarny charakter po prostu przyciąga tłumy i kasę. Trzeba więc takiego gościa wykreować, żeby się woził i wku**iał, hehe.


Mir jest w życiowej formie, a nie zdziałał nic. Minotauro nie ma szans z Lesnarem obecnie.

Mir zresztą kpił z Lesnara, lekceważył go i zasłużył na przegraną - wystarczy obejrzeć filmiki z Mirem nagrywane przed galą. To nie Lesnar nie okazał szacunku przeciwnikowi.


GSP pokazał, że jest poza zasięgiem w swojej kategorii. On ma wszystkie aspekty przygotowane perfekcyjne. No i świetnych ludzi w narożniku.

Henderson zarządził, wielki szacunek dla tego wybitnego sportowca.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Też nie wiem o co chodzi z Lesnarem i jego hejterami.Nie liczy się co by chciało się oglądć,tylko co się widzi,a Lesnar jest zawodnikiem,który zaburza niektórym wizję MMA.Gość może ma *****a na klacie,ale póki będzie dobrze walczył,to nie mam nic przeciwko niemu.Fanem jego też nie będę.

Co do walki Henderson -Bisping...Hendo jest według mnie zayebisty w stójce.Całkowita dominacja i przemyslane kombinacje,choć momentami wydawało mi się,że poluje na "only one punch".W pierwszej rundzie miał całkowitą kontrolę nad walką,kilka dobrych akcji bokserskich,które "doszły", ładna praca w zwarciu i kolan,nie dał się wychylić Bispingowi,mocno go zmęczył.W drugiej również strategia Hendo przynosiła skutek.Podobał mi się jego zdecydowanie ofensywny styl walki,Bisping chyba odczuwał lęk przed nim i nic nie pokazał.Piękne KO,a po dobiciu,aż podłoga huknęła...
edit.Obejrzałem koniec walki w zwolnionym tempie,te dobicie ze spadającą masą ciała,to było masakryczne...


Aha-Pana Lesnara wysłałbym do trenera Hendo od stójki


Potem oglądnę walkę GSP i też opiszę moje wrażenia.



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-12 17:20:22

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-12 17:21:30

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
hejterzy przestali pisac bo zrozumieli ze nie maja argumentu

jeszcze jakoby Lesnar byl no-skillem z masa i sila to przypomnijcie sobie Sappa, miesnie i kilogramy nie bija. Dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
ja też nie czaję tej całej nagonki tym bardziej że to właśnie Mir cały czas obśmiewał Lesnera i pierdzielił jaki to jest kozak a jak było wszyscy widzieli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No dobra obejrzłem jeszcze raz walke i wiem czemu tak ludzie zaczeli buczeć 1 raz oglądałem w słabej jakości. No i musze przyznać że przy tej sile, dynamice i obaleniach to narazie w UFC nie ma kogoś kto mógłby go pokonać. Jakie są wasze typy z kim będzie bronił mistrzostwa i kto mu może podołać?
Ja obstawiam że pewnie zmierzy się z Carwinem bo Cain mimo dobrych zapasów nie ma siły w ręce(nie mógł ubić nic nie robiącego Konga) a tymbardziej Kongo się nie nadaje bo zero obrony rzed obaleniami. Może jeszcze Mino gdyby porócił w starym stylu i z dobrą wytrzymałością na ciosy albo CroCop walczący jak za czasów Pride czyli agresywna Stójka i świetna obrona przed obaleniami(ale to już pewnie tylko marzenia). Co do zawodników z poza UFC widziałbym go w walce z Alisterem( to by było coś) no może jeszcze Bret Rogers jeżeli w najbliżych walkach pokazałby się z dobrej strony, co do Fedora to mam coraz większe obawy czy by sobie poradził z tyle cięższym przeciwnikiem nie byłoby tak łatwo jak z Hong Manem czy innymi Freakami bez żadnego skilla. Więc po kilkugodzinnych przemyśleniach pogodziłem się z tym że Lesnar jest mistrzem UFC ale mam dalej nadzieje że nie będzie nim długo, nie podoba mi się jgo zachowanie mimo że przepraszał na konferencji

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
M.Manhoef mało na tym forum antyfanów lesnara nie zachowujących się jak dzieci, dobra wypowiedź

ja też obejrzałem walkę 2 raz, luknąłem też fedora z wielkim chinolem

ktoś pisał na sfd że fedo rozwali brocka bo już raz miał wielkoluda za przeciwnika chyba nie trzeba komentować, ten chinol to drewno w porównaniu do lesnara

btw najlepszy przeciwnik jakiego miał w karierze fedo to ? za dużo jego nie widziałem , pomóżcie , obejrzę sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
miał ciężką walke z crocopem, i jakaś walka z Mino ale nie ta 1 bo w pierwszej to go miażdżył. więcej to nie pamiętam by z kimś miał kłopoty, chyba że liczyć lucky punch fujity albo suplex randlemana

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Uwielbiam patrzeć na łowce jeleni w akcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
M.Manhoef fedo vs crocop nom niezły fajt, poszukam tych 2 co podałeś senkiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
co trzeba przyznać to wreszcie Lesnar nauczył się troche GnP a nie jak wcześniej zero zamachu i co z tego że w 1 walce z mirem w 14 sekund zadał 37 ciosów jak w tej walce 2 ciosy były silniejsze niż te 37... Wtedy to mi się go żalowo oglądało, podobnie jeszcze walczył z Herringiem ale widać że nie próżnuje

No mercy for Nobody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chuck "The Iceman" Liddell Hall Of Fame

Następny temat

Filmiki By Genghis Con

WHEY premium