SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC: Versus 21 Marca

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
tez uwazam,ze nie jest zadnym cieniem, tylko UFC to nie Pride, inni przeciwnicy wiec i inne wyniki, z Wandem sprawa podobna.

Zmieniony przez - Jacek.G w dniu 2010-03-22 23:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Te spory przerobili już na Sherdogu, (zresztą tu pewnie też) z tysiąc razy od walki z Gonzem.

Moim skromnym zdaniem opinie są jak zwykle mocno skrajne.

To jasne że UFC to "inny świat" inni zawodnicy, style, podkręcony poziom zawodów ( szczególnie w porównaniu to niektórych indywiduów których Cro Cop mordował w Pride, że wspomnę człowieka w masce ).

Z drugiej strony Cro Cop który w ciągu roku zmył w 1 rundzie, Magomdova, Randlemana, Colemana, A.E (nie wspomnę o Barnecie, chociaż zwycięstwo w sumie jak zwycięstwo, Mirko go walnął o glebę a on nie mógł kontynuować) skacząc jak nabuzowana kozica, to po prostu nie ten sam Mirko który dał się obalać Kongo.

Tyle IMHO.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Z Crocopem mówisz?To musiala byc ciekawa walka.."

Oczywiście chodzi o Fedora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Obejrzałem gale i zaczynam się wkurzać. UFC nie jest i już nigdy nie będzie takie samo. Ilość ograniczeń i przepisów powoduje ze ta formula coraz mniej mnie pociąga z gali na gale..... wiem, jestem sentymentalny bo tęsknie za walkami typu Gracie-Kimo....

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835







było niedawno takie coś jak Rio Heroes i tam startowali współcześnie zawodnicy mma w walkach na zasadach mocno podobnych do pierwszych UFC i liberalniejszych od Pride - czy to jest takie dużo fajniejsze? W mojej opinii niekoniecznie, może trochę urozmaica, ale różnicy dużej nie ma a o kontuzje łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
To RioHeroes to jeszcze nie to - po co sędzia podniósł ich w pierwszej walce?

A tak w ogóle - może po prostu mam sentyment do prawdziwie miedzy-stylowych konfrontacji? Gracie nie wygrałby nic na dzisiejszych zasadach UFC ...






no prawie nic



Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-03-23 20:01:46

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
BAMF, doskonale Cię rozumiem. W ogóle jestem za tym, żeby walczono...bez zasad i jakichś tam rękawic I nie ma w mojej wypowiedzi ani krzty ironii. P prostu wtedy na 100% wiedzielibyśmy kto jest najlepszy i najlepiej umie wykorzystać potencjał swojego ciała. W ogóle to roz******la mnie rozdzielanie zawodników czy niemożliwość kopania piłkarskim sposobem. I czemu nie można szczypać, itd???

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-03-23 20:18:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Epoka fast-foodow, wszystko szybko i widowiskowo, walka która trwa 35 minut bez przerw na reklamę nie odpowiada dzisiejszemu widzowi.... ehh...

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-03-23 20:21:56

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ty, w sumie wydaje mi się, że gdyby było mniej zasad, w ogóle ich nie było lub CHOCIAŻ nie walczyliby w rękawicach, to przyciągnęłoby to do oglądania więcej ludzi Bo ludzie wbrew pozorom lubią oglądać brutalność, hehe.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Oj przesadzacie

Zresztą czysto międzystylowe walki to nie wiem jaki ma sens, przecież wiadomo jaka by była zawsze kolejność: parterowiec, zapaśnik/judoka, uderzacz, aikidoka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM MMA MAMED KHALIDOV 27 marzec 2010 Gdansk

Następny temat

treningi MMA

WHEY premium