SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarda patelnia i lancuch

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Hamster zobacz sobie na srzet zawodnikow ktorzy sie scigaja w zawodach.
Tam juz nie liczy sie az tak bardzo wytrzymalosc a waga.
Boxxery od RS, 1/5 mod Marzocha czy Maniciaka, XTR'y(korby, przerzutki, manetki) lzejsze ramy itp.
Nie mowie ze rowery sa delikatne jak w XC ale trend zrobil sie jaki sie zrobil i jest pro lightowy.
Piszac o v'kach i CenterLockach chcesz zrobic ze mnie idiote a wiem o tym duzo wiecej niz Ty :)
Co innego zawdy RedBull Rampage czy Sloopstyle chociaz w nawet Adidasie widac jednopolkowe 1/5 cala amorki a nie Monstery.

http://www.yetifan.com/dh9shop2ws.jpg ;)

Zmieniony przez - RafalB w dniu 2007-04-29 12:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Ok end of conversation. Skąd wiesz ile ja wiem? Takie texty zachowaj 4 U plz. Widze że masz tego XTRO u siebie i jesteś zadowolony...... I nie przekonuj mnie tym YETI... Widze że Twoja rola ogranicza sie na forum do kłótni, a nie do pomocy autorowi posta. Tak, proponuj mu XTR za 1500zł do roweru za 300. I jeżdzij dalej swoje "DH".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551




.

Zaznaczona wyzej czesc mam firmy shimano 7 przezutek

Zmieniony przez - EL_Gawel w dniu 2007-04-29 13:51:07

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
"Co innego zawdy RedBull Rampage czy Sloopstyle chociaz w nawet Adidasie widac jednopolkowe 1/5 cala amorki a nie Monstery. "

od jakiegos czasu jest tendencja na lzejsze rowery, dwopolka 5kg wychodzi z mody

edit: aha kumpel ma sainta korbe, mocna lekka, na razie dobrze sie spisuje

Zmieniony przez - zaborek w dniu 2007-04-29 15:48:51

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Zaborek
Pewnie że Saint lub Hone jest konkretny, bez dwóch zdań, lecz przyznaj że w tej cenie da się nabyć coś lepszego

El_Gawel możesz śmiało kupować tą korbę którą Ci polecam. Może też się okazać konieczna wymiana suportu. Ale to koszt około 35zł. Bedziesz musiał zmierzyć długość swojej osi suportu. powinna wynosić 113mm. Jeśli jest inna to powinieneś kupić nowy suport bo ta korba wymaga właśnie 113mm suportu. Dlaczego wogule wymianiasz te podzespoły jeśli można wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Wymieniam je poniewaz sa zamiekkie mialem wade fabryczna lancucha i skrzywilo mi patelnie :-/ lancuch mi czesto spadal wymienilem go na jakis tani za ok 20zl ale patelnia dalej skrzywiona pozatym cos mi obciera ten lancuch moze byc cos zle wyregulowane.Mierzyl niebede pojade do sklepu pogadam moze dadza cos lepszego i wstawia na m9iejscu dzieki pozdro

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Fakt tania krzywa korba to koszmar......... Polecam te części które Ci proponuje. Jeśli goście w serwisie stwierdzą że nie ma przeszkód technicznych , a nie powinno być to bierz śmiało te części. Na 100% nie bedziesz zawiedziony. Najlepiej jutro pojedz bo długi weekend się zbliża...... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Hamster sam zaczales sie rzucac o XTR i wymyslac mi ze dla mnie DH to lesnie sciezki wiec nie pier**** mi tu teraz.

Korby zaproponowalem w cenie 250-300zl bo autor takie chcial!
Btw. Hone i LX to jest to samo, roznia sie kolorem.

Supporty na ISIS oraz Octalink sa kiepskie, zintegrowany pociagnie dluzej.
Mozna oczywiscie tradycyjna korbe kupic + support wyjdzie troche taniej, autor watku mocnej nogi nie ma wiec taki set pociagnie swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Panowie nie kluccie sie
Dziekuje wam za pomoc.
Fakt nogi mam bardzo mocne miedzyinnymi dlatego ze od dziecinstwa na roweze jezdzilem i musilem uciekac przed kolesiami ze swojego osiedla.
Edit rafal looknij w profil tak sie sklada ze nogi sa najmoicniejsza czescia mojego ciala

pozdro

Zmieniony przez - EL_Gawel w dniu 2007-04-29 18:25:02

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Gawel widziałem. Nie chciałbym dostać kopa w dup* od Ciebie Nogi konkret. Jakbyś je troche wyrzeźbił jeszcze....... ładnie ładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w lewym barku podczas biegu

Następny temat

[ SPRZEDAM ROWER ] TaniO

WHEY premium