SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tura solo, gino, progesteron niiiisko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
masz podejrzenia to udaj sie do lekarza zrobi usg i bedzie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie ma sensu bys zbijal te e2 bo masz je w normie. Wiec nic tam nie lykaj. Duze prawdopodobienstwo wlasnie ze sobiei cos wkrecasz. Z drugiej strony nie wiem na co czekasz, czemu tego nie wytniesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
Testosteron leży całkiem 129 norma 200-800 przed cyklem był w połowie.

Ból, sztywność karku i słaby sen to pewnie przez nadciśnienie bo zaczęła mnie dzisiaj już głowa boleć z tyłu i zmierxylem kilka razy, mam 140/90 a zawsze mam 120/80 a przy 140 czuje już właśnie ból w potylicy, w rodzinie mam sercowców.
Co do sutów to kolega Karpiński miał chyba rację że prawdopodobnie demonizuje problem..trzeć trą nie wiem czemu, byle by nie rosly

PYTANIE: plany MIAŁEM takie: tury mam na tydzień jeszcze i nie zamierzam dłużej ciągnąć,wyjdzie że bylem 6tyg na cyklu.
Potem 3TYGODNIE LUZNIEJSZE BO MAM WYJAZD W MIĘDZYCZASIE i redukcję -
mam wino oral Genesis 100. T5 zion, johe, jakby nie szlo to sally/clen i myślałem żeby zaryzykować przy moim gino i dorzucić jak to się powinno robić jakiegoś teścia(czego teraz też nie zrobiłem prxy turze bo sie bałem o gino), pod ręką jest ANASTROZOLE i jadł bym go i badał Estradiol ewentualnie ogarne Exe. CZY TO MA SENS? Jeśli tak to czy w tej przerwie 3tygodnie zrobić mostek z hcg 5000iu plus delikatnie ANASTROZOLE dorzucić żeby mi e2 nie poszło? tak planowałem.

Po redukcji nie planuje już cykli. Solidny odblok i czekam na operację nogi na nowy rok bo mnie czeka.

JEŚLI NIE MA TO SENSU BO TEŚĆ LEŻY ZA MOCNO I NA JUŻ TRZEBA COŚ Z TYM ROBIĆ TO PROSZĘ O PORADĘ CO I JAK? W tej przerwie 3 tyg. chciałbym machać potomka:) taka mala dygresja przy tym niesprzyjającym poziomie tescia..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
Aras, nigdy warunki nie sprzyjały, mocno wyskoczyło na początku studiów, i wtedy bym wycial ale brak kasy i ciągle wtedy coś robiłem a tu jednak jesteś trochę chyba wykluczony na jakiś czas więc minęło, koniec studiów ślub i od tego momentu miałem w d...te suty..Potem odrazu praca po studiach.. Rodzina..dziecko po 3 latach..żadnych cykli nie było nie dokuczały..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak to wlasnie jest jak się robi cykle na takich środkach solo. Zablokowało Cię kolego i na pewno zbijanie estro tutaj nie pomoże. Co do potomka - Zbadaj FSH i LH. Jeśli przysadka nie pracuje to zaopatrz się w clomid, zrób odblok.
Po odbloku odczekaj 3-4 miesiące i dopiero bierz się za potomka. Na pewno nic nie kombinuj teraz kiedy chcesz się faszerować lekami z onkologii.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
Powtórzylem cześć badań plus zrobiłem kilka nowych,wszystko na czczo.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na redukcje

Następny temat

cykl na teściu a psychika , libido

WHEY premium