SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tito Ortiz wraca do UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
Imo na rozruch ktoś średni - Coleman byłby dobry. Ten gość to legenda, ale ma już swoje lata wiec większego zagrożenia dla Tito by nie stanowił. Potem imo jeszcze jedna waleczka ze średniakiem. Potem może być czołówka i bardzo bym chciał żeby dostał title shota - może być z Machidą jeśli ten się utrzyma do tego czasu na tronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
Tytus to bardzo dobry zawodnik, bardzo go lubię,fajnie że wrócił do UFC, której przecież wcześniej był "twarzą".
Mam nadzieję, że jak zawsze tak i teraz dostarczy nam wielu emocji.
UFC bez Ortiza to tak jak impreza bez muzyki,lasek i alkoholu heh
Mama również wielką nadzieję, że dojdzie do rewanżu Tita z Wandem, chociaż obawiam się, że po przejściu Wanda do niższej kategorii może to być mało prawdopodobne.
Fajnie, że i Vitor wrócił do UFC być może Łysy wpadnie na pomysł rozegrania rematchów pomiędzy Titem, Vitorem i Wandem co z pewnością przyciągnie wielu widzów.
Fajnie by było

Każda nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464




Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
OMG CO NA TO JENNA ?! <olaboga> ! :XXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311









KISSSSS


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
cały ortiz,jeszcze dobrze nie wrócił a już pajacuje i mysli że jest zabawny,cieszy sie bo leci pierwsza klasą a lidell nie,mógłby przynajmniej okazac szacunek dla goscia od którego dwa razy dostał porzadne bęcki,co za typ

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
tito to legenda, ale powort do ufc to błąd. juz ostatnie walki z evansem, machidą, nawet z forrestem pokazały że szczyt formy ma za sobą. dlatego przykro mi bedzie go oglądac, gdy fizycznie nie wytrzymuje nawet 3 rund, gdzie zawsze był "cardio freak" i gdy boksersko go młode szczawie leją. byl "dominate champion i takiego wolałbym go zapamiętać.
ja sie nie ciesze z powrotu do ufc, bo dla mnie to marketingowy powrot. no chyba ze sie myle i bedzie jak randy :) ale moim zdaniem randy zawsze fizycznie, kondycyjnie przygotowany byl lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
trzeci film

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
całusek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kolejna porcja filmów.











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja szczęki Forresta Griffina

Następny temat

Pomoc w wyborze rękawic

WHEY premium