SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tito Ortiz w PRIDE FC ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128


According to Tito's site adminastrator Tito Ortiz has been offered a 6 fight deal with pride.He recieved the contract on september 19th.

Jeżeli to prawda to bardzo jestem ciekaw jak Tito poradzi sobie w ringu...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Moim zdaniem poradzi sobie nieco gorzej niż w klatce, ale mimo to chciałbym bardzo go zobaczyć w PRIDE. Jego zachowanie często jest żenujące, ale fighterem jest naprawdę dobrym. Byłby to świetny nabytek dla tej organizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
http://www.titoortiz.com/modules.ph...ewtopic&t=11275

Ogłosił to administrator oficjalnej strony Ortiza, więc coś w tym jest.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 698
Tak jak napisal KILBIAN Tito Ortiz czasem zachowuje sie jak dziecko nie tylko wtedy gdy przegrywa, ale mimo wszystko lubie tego fightera i szanuje za to jak walczy.A co do informacji o przejęciu Tito przez PRIDE to jestem szczerze zaskoczony...Ciekawy jestem jak on sobie poradzi w ringu?
Przecież klatka dawała mu to co on najbardziej lubi, czyli G&P.W Pride zaraz go odsuną od lin na środek.Jestem tego bardzo ciekaw!!!
Mimo wszystko ciesze sie, z tego transferu bo chciałbym go jeszcze zobaczyć w walce np. rewanż z Wandem

Son, you got...OWNED!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wielkiej kariery mu nie wróżę na ringu, ale na pewno będzie uatrakcyjnieniem rozpisek gal Pride.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach

Następny temat

Ikuhisa Minowa

WHEY premium