SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Fat Burner a Venom

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32
Witam! Mam nadwage jakieś 10 kg... :( Gram dużo w gałe, zaczynam trenować bieganie... Czy Thermo Fat Burner ma jakieś szanse z Venomem, bo ponoć Venom jest zaje..... A chciałbym zgubić troche brzuszka, bo 31 sierpnia turniej w gałe. Brać Thermo Fat Burner czy poczekać troszke na Venom-a -brak kasy:( I realnie ile moge zgubić przez ten miesiąc. Mam bardzo dużo wolnego czasu i do dyspozycji zwykłą ławeczke, sztange i obciążenia, więc jak trenować i co brać by schudnąć najwięcej. Z góry wszystkim dziękuje za odpowiedź

Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść do cierpienia, a one prowadzą na Ciemną Stronę Mocy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
dieta dieta dieta

mozesz thermmo speeda walnac

tez powinoo klepac













albo zestaw clen+wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32
A mógłby kto dać jakąś przykładową dietę no i trening... A nie jestem pewien czy TSE da radę, bo ludzie na forum mają o nim mieszane opinie... Z drugiej strony Venom Hyperdrive 3.0 ma super opinie, ale jest drogi :( Ale już wole poczekać i kupić coś porządnego niż coś co może nie sprostać moim wymaganiom... Może znacie jeszcze jakieś lepsze spalacze niż te 2 ? Ale proszę o odpowiedzi od ludzi którzy te spalacze testowali, a nie słyszeli od kumpla... Z góry thx !

Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść do cierpienia, a one prowadzą na Ciemną Stronę Mocy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw

Następny temat

kre alkalyn 2500 + gain bolic 6000 + Biogenix CARB BX

WHEY premium