SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass XXL + Dibencozide magnum + Thermo Fat Burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, bardzo prosilbym o pomoc w ustaleniu jak brac ponizszej kombinacji i skomentowaniu jej czy warto i jak do tego podejsc. Mianowicie jest to combo Mass XXL Treca + Dibencozide Magnum + Thermo Fat Burner Treca. Z gory dzieki za kazdy komentarz i info w tej sprawie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Hehe, a co bys chciał uzyskac poprzez połaczenie tych 3 produktow? Spalic tłuszcz czy go uzyskac? A o dibencozide to nawet nie wspominam

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mass xxl uzywam jako zrodla duzej ilosci bialka a akurat tego bo mam to gratis kilka kg, thermo fat.. na spalenie tluszczu zbednego a dibencozide kilka osob mi polecalo po wlasnych doswiadcznieach z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
l33tman - mass xxl to zroodlo nie tylko bialka, a weglowodanoow; inaczej, jest to typowy gainer, ktoory zlatwoscia moze spowodowac zatlooszczenie, jesli dzieki niemu przekroczysz swoje zapotrzebowanie na makroskladniki;
proponooje wpierw:
1. poczytac sfd => lpa 2
2. wypelnic profil, podac swooj staz /o ile jakis masz/, czy posiadasz diete
3. sprecyzowac cel

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdybym mass xxl zastapil samym bialkiem serwatkowym treca to wtedy juz by mialo to sens ta cala moja kombinacja prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie wiem - doochem sw. nie jestem; powtarzam po raz kolejny, co powinienes zrobic:

2. wypelnic profil, podac swooj staz /o ile jakis masz/, czy posiadasz diete
3. sprecyzowac cel /podpowiem - masa czy redookcja?/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta - jeszcze brak
CEL - redookcja + czysta masa miesniowa czyli przyrost miesnia a dodatkowo redukcja zbednmego tluszczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Po pierwsze zacznij od diety, po drugie masę mięśniową buduje się podczas trenigó masowych a nie redukcyjnych. Po trzecie zestaw dobry tylko gainera zastąp WPC, a DM zastąp B-complex

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Następny temat

najlepsze według was :-)

WHEY premium