SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tenis ziemny - newsy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No i debel Jans/Rosolska w finale gry podwójnej turnieju w Austrii

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Solidny łomot dostała niestety Radwańska od Czeszki W finale w Szanghaju Nadal spotka się z Davydenką

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A w Linzu był dziś pogrom faworytek, przegrała Agnieszka (nr2 turnieju), przegrała również Flavia (nr1 turnieju)

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Mam nadzieję, że Davydenko sprawi taką niespodziankę jak w półfinale

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie mam nic przeciwko, chociaż cienko to widzę

Nasz debel gładko przegrał pierwszego seta...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
No i Davydenko po mojej myśli, pokonał Nadala A Polacy niestety przegrali, zarówno panowie jak i panie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
I to dosc gładko, szkoda...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Justine Henin powraca do zawodowego tenisa . Będziemy mogli ją zobaczyć , w pierwszym Wielkoszlemowym turnieju Australian Open 2010.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kim wróciła, wygrała turniej wielkoszlemowy, to i Justine powraca, czułem że tak będzie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
No i bardzo prawdopodobne, że Justin po powrocie też wygra coś znaczącego

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy Siatkarek 2009 - Typer

Następny temat

szybkość

WHEY premium