SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teleskop Tonfa Banan- co wybrać

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie zastanawiam sie nad zakupem pałki do samoobrony co wybrać Tonfe czy Banan, Teleskop raczej odpada jest zbyt niebezpieczny przywalenie komus metalową pałą nie jest czymś co może nie odbić się na zdrowiu. Czekam na opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tonfe do samoobrony?
gdzie byś ją nosił? w tylnej kieszeni spodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
obydwa dośc niewygodne w noszeniu.
Tonfa wszechstronniejsza ale trudno się nią posługiwać komuś kto nie miał z nia styku.
Banan...nie widziałem by ktoś używał tego do samoobrony w dzisiejszych czasach.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Haha, i to zapewne ma być jeszcze z elementem zaskoczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
PS: Poza tym...zastanawiałes sie co by było gdy podczas kontroli policja zobaczyła że latasz po mieście z elementem wyposazenia "ich kolegów" z minionego ustroju ?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-07-21 01:26:26

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze moge powiedziec ze w kabarcie wystepuje:D No ciezkie w noszeniu chociaz zalezy od pory roku w zimie mozna za kurtka schowac:D Teleskop moim zdaniem jest najbardziej poreczny ( miałem) ale jak tym przywalisz to ...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
d0l4r99 a zebys wiedzial ze z zaskoczenia:D jakbym zakupil stroj zomowca:D i wylecial na ciebie z krzakow to bys nawet nie wiedzial co sie dzieje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Polecam batona,tylko trzeba jeszcze do niego nauczyć się techniki walki,uderzania,no i w stresie umieć szybko go dobyć,gdy zaskoczy nas niemiło sytuacja.Wszystkie FMA mają w zanadrzu walki kijem,co łatwo mozna zaadoptować do batona,także ja tam bym szukał nauki machani teleskopem.W Stowarzyszeniu Combat 56 od Lewro techniki np. zaadoptowano z Estokady.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
o ciezkie w noszeniu chociaz zalezy od pory roku w zimie mozna za kurtka schowac:D

latem nie ma gdzie schować,zimą trzeba nosić tak by nie przebijac sie przez wszystkie wartswy ubran by to dobyć(szybkośc dobycia to przecież sprawa równie priorytetowa jak umiejętność posługiwania się)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słaby 56 Generalnie batonem umiem sie poslugiwac mialem nawet przez jakis czas tanszy wyrob za 70 zl:D ale sprzedalem po pierwsze nie dal sie zlozyc w prosty sposob:D po drugie jakbym komus tym przy***al to mogloby byc nie najlepiej. Swoja droga tylko zartowalem z tym noszeniem w zimie... bananem kiedys dostalem to bolalo jak cholera tylko jak takie cus nosic to problem ze schowaniem:D . Tonfa tez zapewne boli wierze na slowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja mając do czynienia na zajęciach u Lewro z eksperymentem, zobaczyłem jak jedna na 12 osób w stresie trzymała tonfę jak tonfę,reszta chwytała jak kija(baton) i napie.r.dalała w worek.To mnie przekonało całkiem do batona.Eksperyment.Poza salą dwanaście osób ,na sali obserwatorzy(też chyba 12 sztuk).Instruktor wychodzi i mówi ludziom,którzy generalnie w robocie posługują się tonfą,by jak wpadną na salę,chwycili tonfę z podłogi jak najszybciej i jak najmocniej uderzali w worek.Generalnie na wejściu,gdy ich wpuszczał,kazał robić pompki(nie pamiętam,czy były tam jak się zdarzało worki na głowach przy wprowadzaniu),my na sali mieliśmy za zadanie drzeć mordy,można było bluzgać wpadającego do sali.Tylko jedna osoba spośród wszystkich chwyciła prawidłowo tonfę i uderzała i omiatała worek tak jak ją uczono,inni napier...lali tak jak zwykła pałą.Od tamtej pory wierzę w batona,poza tym przydał się na bramce,nie musiałem go używać,wystarczyło szybko wyciągnąć i wyeksponować...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stosowanie preparatów na stawy

Następny temat

siłownia + sporty walki

WHEY premium