SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tattoo "The Rock"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
Dawaj jakieś tradycyjne łowickie wzory jak z cepelii :)

flag nor fail

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzory z kosmosu tez są ok ;). Wal to co ma The Rock (lub podobne), jak Ci pasi. To jest najważniejsze, co C sie podoba. Jakby każdy tak podchodził, ze nie pasuje w PL polinezyjski, to by nie było japońskich, chińskich, azteckich i całej plagi stylów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
macieeek
z której części Krak jesteś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
Ja też mam japońszczyznę na ramieniu i nie uważam, żeby to było słabe. Słabe to jest dopiero dorabianie na siłę ideologii do dziarek. Ma się podobać i tyle.

flag nor fail

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Moze i macie racje z tym co mowicie chlopy, co za roznica jaki, aby sie podobal. Btw. RafalRRRR twoje sa niezle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Najlepiej zrób sobie tatuaż zmywalny, aby się przekonać czy Ci odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Niema nic do śmiechu z tymi zmywalnymi...jak miałem studio,to bardzo często rysowaliśmy wzorek ciężko zmywalnym pisakiem. Klient miał możliwość przyzwyczajenia się do tego co ma na skórze i jak inni na to reagują...chyba że miał wyj......ne na to co mówią inni/bo tak powinno być/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Ja mam kilka tatuaży w widocznych miejscach i mam na to wyj....ne co inni mówią.
Kiedyś jak miałem na twarzy i dłoniach,to było gorzej jak gdzieś szedłem np.do jakiegoś urzędu...ale to było 25lat temu/ciemnota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow wyobrażam sobie reakcje taki wielki chłop w dodatku łysy i dziary jeszcze na twarzy, sam bym sie bał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos mi strzeliło w glowie podczas wyciskania negatywow

Następny temat

magnez z pożywienia a z tabletek?

WHEY premium