SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen czy ingeruje ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cuter wytlumacz w czym problem, dlaczego ginekolodzy nie zapisa juz kobieta nolvy? hmmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Wiem ze najlepiej stosowac srodki mniej aromatyzujace ale chcialem przybic dluzszego cykla a jakies np 12 tygodnie na propie mi sie srednio widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enan/cypio i nolva ak cos zacznie sie dziac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie rozumiem jaki w ty problem widzicie z dostepnoscia, ta sama bajka jak ph - nie jest to nielegalne w usa, tym bardziej nikt sie nie przyczepi na granicy jak saa przechodza do pl Zamwiacie ze strony i heja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
tego nie powiedzialem gohan pzdr.

>> O N <<
forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
e ja palne hasłem no ale ..łykam nolve pól tabsa profilaktycznie bo omo +meta leci no ale sut i tak spuchł i piecze ..niewiem czy akurat udaje mi sie trafić z zarzywaniem tego gówna ( bo biore tylko jak coś sie dzieje a tak co 3 dni tabs) 3 też ten tamox zaostrza mi objawy wsumie to syntetyczny estrogen...

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pachniesz kobieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Zen
Btw. Sprawdz @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
hehe pamiętliwa moja mega wypowiedź ..no więc trudno mi to rozkminić obecnie bo mam połąmaną klamę tak więc do puki mi spuchlizna nie zejdzie to se moge niuchać :P ej serio pytam ...tamoź może zaostrzyć gino?

pump it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping a tatuaże

Następny temat

jest sens??

WHEY premium