SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo vs Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
witam :)

'a jak mnie ktos napadnie, to parasol mu w d..e wloze i otworze' - powinno poskutkowac i to jak ;)

zart zartem - trenuje tkd ( w formule itf), mam juz 'swoje' lata, jestem powazna pania, no, dosc wysportowana, ale nie ma przepisu na to, ze 'jesli cos, to cos', nie otworzysz ksiegi madrosci na stronie tej a tej w watpliwym towarzystwie kilku oprychow, czyz nie? ;)

rob, jak Ci kondycja i finanse pozwalaja - uwazam, iz warto sprawdzic i jedna i druga sztuke walki, zanim podejmiesz decyzje

(ja tam mam parasol zawsze przy sobie ;))

parasol noś i przy pogodzie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Pani Ilgop, spóźniła się pani troszkę z odpowiedzią... jakieś 4 lata

P.S.
Ostatnio pełno archeologów na forum, nawet się jeden nazwał pan archeolog

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Hehe : )
Przepuszcze i nie skasuje, jako że mądrości starszych osób na tym forum nie ma wiele.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Remi-Thor
Pani Ilgop, spóźniła się pani troszkę z odpowiedzią... jakieś 4 lata (...)


Panie Remi-Thor - rzeczywiscie i owszem, tylko czemu przedpotopowe tematy 'wisza' jeszcze na forum? czy nie powinny juz zostac zablokowane?
ja chcialam tylko wyrazic swoja opinie w temacie mnie interesujacym, a ze czasem, hmmm, reakcje fizyczne poprzedzaja te zwiazane z rozsadkiem ;) zwlaszcza po wielogodzinnym wysilku intelektualnym - toz to juz odruch :) TKD tak dziala :) trening robi swoje
przepraszam, jesli naruszylam forumowa netykiete,
siódemka

p.s. a swoja droga z Pana tez niezly 'archeolog' - wydlubac taka skamieline, jak moj post ;)



Zmieniony przez - ilgop w dniu 2012-04-26 00:23:18

parasol noś i przy pogodzie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Tematy z najnowszymi wypowiedziami wchodzą od razu na samą górę forum, więc nie jest trudno zauważyć że została dodana nowa wypowiedź.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
powiem jedno, wirda :) dziekuje
dziekuje za zrozumienie,
ilgop :)

parasol noś i przy pogodzie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie ma za co
Życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dariusz "Tiger" Michalczewski - Historia

Następny temat

Policja nabór

WHEY premium