SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki bionki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha koles i tak nie ma pojecia jak tab wygladaja wiec wszystkie odp pozytywnie rozpatrze sogiem nagrodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Aspirinę Bayerowską lub taką gdzie nie ma wygrawerowanych inicjałów tudzież nazwy.

Ja kiedyś kiedyś miałem takie - ewentualnie zostaje opcja - psie tabletki na robaki!

Sylimarol/Hepatil/HMB w tabsach - acha bo to musi być tanie to psie tabletki na robiaki!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ta na robaki to jaka firma i nazwa ??
Uriel powiedz cos wiecej widze ze w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sa te na odrobaczanie? one sa chyba na recepte ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Daj mu kofeine/efedryne. Dostanie kopa i się nie skapnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Daj mu aspargin, duze ,ladne biale tabsy. Jeszcze mu to na zdrowie wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Normalnie idziesz do weterynarza i prosisz o tabsy na odrobaczenie dla swojego szczeniaka

W USA mają takie wałki Dbolu albo XTC zamiast mety

Proponowałbym jednak kupić zwykłą metę i kazać mu brać 1 dziennie 5mg rano - zamiast Anadrolu, który przy 1 tabsie 50mg zrobiłby o wiele mniej pożywnego dla organizmu.

Weź pod uwagę, że typ musi widzieć efekty. Może kreatyna w tabsach. Pomyśl.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kofeina/efka za drogo mnie wyjdzie nic nie zarobie moze ten mietek to nie jest zly pomysł np tajlandzki

dobra czekam na kolejne wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
wezcie zamiast bionki witamine b6 tania jest,kiedys wkrecilem ale po co wala komus wycinac przestancie ;]

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo m1T taniutko mam ty chemicali mam sumienie nie dam 16 latkowi Antka bez przesady

Zmieniony przez - biernas w dniu 2004-12-06 13:43:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w.t.f???????

Następny temat

PROBLEM ZE SWEDZENIEM

WHEY premium