SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYRONE SPONG DEBIUT W MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Le Banner debiutował jak najbardziej w Prime, a taki np. Leonardo Garcia ma w teamie Cerrone i całą resztę bandy od Jacksona jak trzeba.

Tak więc pożyjemy, zobaczymy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Mnie się zazwyczaj takie przejścia nie podobają,szczególnie moich ulubionych zawodników,jakim jest dobrze zapowiadający się Spong.Ale może dlatego że młody i widzę że wziął się z kopyta(blackzillians) to coś więcej zwojuje niż inni wielcy stójkowicze,którzy polegli w mma(długo by wymieniać).Jak 1 raz usłyszałem ze w mma ma startować to od razu pomyślałem,że Hoost mu z Fiedzią załatwi kontrakt.W końcu u Hoosta Fedor nie raz trenował przed walką z zacnym stulejkowiczem.A tu padło na gang Uber-a.Pożyjemy zobaczymy,ale osobiście wolałbym żeby najpierw zbliżył się do mistrzostwa K-1, again.

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2012-09-19 22:13:58

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A tam zaraz nic nie osiągnie. Ja w niego wierzę jak w mało kogo. A spytacie czemu. Blackzilians właśnie temu
Rashad, Ali, Santiago, Johnson to wszyscy b. dobre zapasiory z niewiele gorszym parterem. Oni już ta o niego zadbali(przez te 1,5 roku)/zadbają. Na pewno zapasy i parter tyra już minimum rok, a nie że dopiero co zaczyna.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-19 22:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Spong w Blackzillians nie powinien być totalnym jednowymiarowcem... Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Przeciwnik do obicia na lajcie przez Sponga mam nadzieję ,że UFC ma już go na oku i nie pójdzie do Bellatora czy ch** wie gdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oprócz Mirka jeszcze przecież Hunt bardzo wysoki poziom reprezentuje, nie jest tak, że Cro Cop to jedyny kickbokser który sporo osiągnął potem w MMA(Ali to trochę inną drogę miał jednak niż oni). Do tego ma niesamowicie dobry, kompletny team(czarny pasek BJJ czyli Vitora, Rashad chyba zaczynał od zapasów), sam sporo potrafi. Ma szanse na zrobienie ogromnej kariery w MMA. W ogóle Blackzilians to niesamowicie silny team.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie będzie jak ze Stefanem Leko, grapplerzy mają przewagę nad stójkowiczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
pewnie będzie jak z cro copem po roku zaj**isty sprawl i poddany raz w karierze przez big noga...(na początku MMA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Stefan nie był przygotowywany jak Spong,zresztą Leko nie dorównuje Spongowi w niczym. Sam CC w wywiadzie mówił,że albo ma zły team i zaprasza do siebie,albo gość się nie nadaje i powinien odpuścić.Czy Spong się nadaje? Myślę że lepszy ma start niż kiedyś Leko.Inny poziom przygotowań.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

professional fighter

Następny temat

KSW 20 - powtórka za darmo w piątek na Polsat Sport!

WHEY premium