SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 36 - debiut Marcina Helda

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Termin 12 marca 2011 r.

4 ćwierćfinały w turnieju wagi lekkiej: *

Toby Imada vs. Ferrid Kheder
Michael Chandler vs. Marcin Held
Rob McCullough vs. Patricky Freire
Carey Vanier vs. Lloyd Woodard

* - walki potwierdzone przez wiarygodne źródła.


Przygotowania Marcina:






Ciekawe, jak kolejny Polak wypadnie za oceanem?? W Bellatorze ani Grabowski, ani Kita kariery narazie nie zrobili...czas na Helda!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
" jeśli walka rozegra sie w parterze jestem o Marcina spokojna, Nie zgadzam się. Jeśli Marcin szybko przeniesie walkę do parteru to ma duże szanse wygrać. "

n/c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jeżeli walka rozegra się w parterze jestem o Marcina spokojna, mimo iż Chandler to zapaśnik, ale jeżeli walka rozegra się w stójce to będe się troszke martwić bo niestety stójke Marcin ma słabszą niż parter.
No ale ja tam w Marcina wierze, a 12 bede chodzic cały dzień ze stanem przedzawałowym

p.s. z tym ogniem z głowy ktoś przegial

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2011-02-28 10:18:10

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Held młody, ma szanse kariere zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Mam tylko nadzieje ze nie wysiąda mu plecy bo ma z nimi problem czasem to napewno ma przed soba przyszłość bo umijetności ma fenomenalne

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p.s. z tym ogniem z głowy ktoś przegial

hehehe - nie podoba Ci się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
kaczka to Twoja sprawka?
no nie bardzo

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma jeszcze oficjalnego plakatu gali 36, więc na szybkiego zrobiłem logo

Bedzie dobrze - Wygra!
Miał byś u nas w Świnoujściu ostatnio na zawodach grapplingowych, ale nie dojechał, więc na żywca nie widziałem, jak walczy.
Ps. Neith Ty jesteś na bieżąco jeśli o niego chodzi, bo coś na portalach przebąkują,że maturkę zawali przez Bellatora - wiesz coś więcej ?

E. Tylko filmik z przygotowań już niestety nie działa

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-28 10:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Powiem tak Marcin to mój dobry kumpel i nie będe tu pisać o jego prywatnym życiu bowiem że by sobie tego nie życzył

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki, spoko. Niech tylko zmieni ustawienia YT z prywatne, na publiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Mógłby ktoś opisać jego karierę poza mma ? Tzn czy ćwiczył coś poza bjj bo na wikipedii pisało tylko że jest posiadaczem brązowego pasa w bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w mojej pisało trochę więcej

http://en.wikipedia.org/wiki/Marcin_Held 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spodenki do MMA- warto?

Następny temat

Krzysztof Kułak musi poddać się operacji kręgosłupa

WHEY premium