SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TURNIEJ VALE TUDO W W-WIE W TĄ SOBOTĘ

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog88 Zadzwon do organizatora:0606535883 W kazdym razie wazenie to bedzie chyba dopiero jutro i jeszcze nie wszystko stracone.Wiec zadzwon predko i sie dowiedz jezeli jestes zainteresowany.

Marek
"Be like water"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
NIe stety nie moge wystapic poniewaz pracuje od 1800.A zawody zaczynaja sie o 1500.No trudno ...Zycze szczecia ...narka .Nastepnym razem..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
A kiedy i gdzie bedzie głowny turniej??Ile osob przechodzi eliminacje??Czy bilety na finały beda w takiej samej cenie i czy mozna je gdzies wczesniej kupic??

"Obrona znaczy,że brakuje nam siły.Atak znaczy, że siły mamy w nadmiarze"
-Sun Tzu-"Zasady walki"

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie wróciłem. Odbyło się 5 walk. Nie podam teraz nazwisk startujących, ale na pewno wkrótce będą. 1-sza walka: zakończyła się remisem po dogrywce. Zawodnicy reprezentowali bardzo niski poziom. Jeden dążył ciągle do parteru, choć nie miał o nim pojęcia. Nie będę sie rozpisywał-walka bardzo słaba. 2-ga walka: walczył Maciek z BJJ w-wa z jakim typem którego nie znam, gość był bardzo dobry, miał pojęcie o walce. Na początku bajana i (Maciek na dole) patrer. Maciek uciekał z pod przeciwnika, a tamten starał się go bić, kilka bomb weszło (podobno stasznie mocne . Maciek zapina trójkąta i koniec walki. 3-cia walka: Jarek z BJJ w-wa i jakis koleszka z karate. Waga do 90. Obydwaj ogromni Od razu wymiana. Nie było parteru. Karateka dostawał i podejmował nawet próby przewrócenia (nie udało się). Jarek dominował. Były kolana na głowe i inne ciekawe akcje, ale koniec przepiękny: wymiana, koleś dostaje lewego na ryj, potem prawego na dół aż odlatuje pod klatkę, wtedy Jarek z rozbiegu wjeżdża frontkicka i poprawia prawym "bufetowym" prosto w szczękę i pan się kładzie bez ochoty do dalszej walki. 4-ta walka: była krótka. Walczył Jakubek z jakimś gościem. Praktycznie od razu dosiad i najpierw mierzone strzały na głowę, a potem seryjka ala Ortiz i koniec. 5-ta walka. Łukasz z BJJ w-wa i kolejny nieznany mi osobnik. Różnica wagi ponad 10kg na niekorzyść Łukasza. Start, łukasz skraca dystans i dostje piękne okrężne kopnięcie prosto w głowę (nawet nie zachaczyło o gardę), kopnięcie go połżyło, od razu próba wstania do góry i pwtedy przeciwnik łapie za głowę i kopie kolanem w twarz-wchodzi czyściutko (te kopy musiały boleć). Leci na plecy i wciąga do gardy, chwila, przetoczenie i dosiad. Gość dobry technicznie i bez większych kłopotów mostuje. Znowu garda. Gość próbuje atakowoć, ale Łuksz ciągnie balachę z gardy, prwie skończył, ale wyraźnie przestał ciągnąć żeby nie uszkodzić ręki (nieślusznie jak się później okazało). Gość nie odklepał, wyszedł i znowu garda Łukasza. Trójkąt, ale nieudany, przeciwnik rozbija Łukasza o matę, potem jeszcze dwie próby skończenia trójkątem-również nieudane. W miedzyczasie do twarzy Łukasza dochodzi kilka strzałów. W końcu ponownie balacha i koniec. Ostatnia walka była fantastyczna, poziom był zaskakująco wysoki, naprawdę warto było przyść. UUUUUF to się rozpisałem :) Proszę SOGi

eeeee luzik....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
ja jakich zasadach odbywal sie ten turniej ?




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
KU**A czemu mnie tam nie bylo Jak by ktos mogl to niech odpowie na moje poprzednie pytania!


"Obrona znaczy,że brakuje nam siły.Atak znaczy, że siły mamy w nadmiarze"
-Sun Tzu-"Zasady walki"

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GARY_25: "na jakich zasadach odbywal sie ten turniej ?"

Dobre pytanie, byłem na tym turnieju a do tej pory nie wiem.

Szkoda też, że Mirek nie mówił skąd są poszczególni zawodnicy.

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Bylo w sumie fajnie, szkoda tylko ze zamiast planowanych 10 odbylo sie 5 walk. Irytujace bylo ze nikt nie podal, zasad ani skad sa dani zawodnicy oraz co cwicza. Z tego co slyszlem co sedzia mowil przed walka do zawodnikow to zabronione bylo uderzanie z lokcia oraz glowa.
Nalezy wspomniec ze w 2 oraz w 5 walce walczyl ten sam zawodnik niestety obie przegral przez technike konczaca.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
z tego co wiem byl jeden kyokushin(ten co walczyl z Szlafrokiem - 3 walka) i jeden człowiek od shootfughtingu(niewiem ktory) reszta to bjj/vale tudo. Zabronione bylo rowniez gryzienie, drapanie i wsadzanie palcow w oczy

Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4411 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
eeeeeeeee, bez sensu te zawody.
macie szczęście, że ludzie z Bas3 nie startowali.
zapraszam do posta o Bas3 - tam jest opisana prawdziwa walka.



SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar POlski-Bede tam...

Następny temat

bol w plecach po malym sparingu

WHEY premium